اعلام زمان بندی برگزاری ۳۴ جشنواره تئاتر استانی

اعلام زمان بندی برگزاری ۳۴ جشنواره تئاتر استانی سام فیلم: هماهنگی امور استان های اداره كل هنرهای نمایشی زمان بندی برگزاری ۳۴ جشنواره تئاتر استانی در سراسر كشور را اعلام نمود.


به گزارش سام فیلم به نقل از روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی، جشنوارههای تئاتر استانی در ۳۴ منطقه استانی كشور از ۱۵ مرداد ماه جاری تا آخر آبان ماه برگزار میشوند تا برگزیدگان خویش را به جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی كنند.
استانهای اردبیل و خراسال شمالی نخستین استانهایی هستند كه آثار گروه های نمایشی خویش را به نمایش و داوری میگذارند. استان اردبیل از ۱۵ مرداد تا ۸ شهریور ۱۳۹۷ جشنواره تئاتر خویش را برگزار میكند.
استان خراسان شمالی هم از ۱۵ تا ۱۷ مرداد ماه شاهد اجرای آثار نمایشی راه یافته به جشنواره تئاتر استانی خواهد بود.
سومین جشنواره تئاتر استانی در استان كردستان برگزار میشود كه از ۲۷ مرداد ماه آغاز و در ۲۹ مرداد ماه هم برگزیدگانش را معرفی خواهد نمود.
جهت برگزاری جشنوارههای تئاتر استانی تمركز اصلی روی شهریورماه است. مطابق اعلام هماهنگی امور استان ها ۲۳ استان كشور در این ماه مبادرت به برگزاری جشنواره تئاتر استانی خواهند كرد.
استان آذربایجان شرقی از ۵ تا ۸ شهریور ماه، استان آذربایجان غربی از ۶ تا ۸ شهریور، استان البرز از ۱ تا ۵ شهریور، استان اصفهان از ۳ تا ۷ شهریور شاهد برپایی جشنواره تئاتر استانی هستند.
استانهای، تهران از ۲ تا ۷ شهریور در شهر دماوند، چهارمحال و بختیاری از ۱۴ تا ۱۸ شهریور، خراسان رضوی از ۴ تا ۸ شهریور، خراسان جنوبی از ۱۶ تا ۱۸ شهریور، زنجان از ۶ تا ۷ شهریور آثار منتخب خویش را به نمایش می گذارند.
سمنان از ۱۳ تا ۱۶ شهریور، سیستان و بلوچستان از ۲۵ تا ۲۷ شهریور، قزوین از ۱۵ تا ۱۸ شهریور، قم از ۱۲ تا ۱۵ شهریور، قشم از ۱۴ تا ۱۶ شهریور، منطقه جنوب كرمان از ۱۳ تا ۱۵ شهریور، كرمانشاه از ۱۵ تا ۱۸ شهریور، گیلان از ۷ تا ۱۲ شهریور، گلستان از ۱۲ تا ۱۶ شهریور، لرستان از ۸ تا ۱۰ شهریور، مازندران از ۱۰ تا ۱۳ شهریور، مركزی از ۱۳ تا ۱۶ شهریور، همدان از ۱۰ تا ۱۳ شهریور، یزد از ۱۴ تا ۱۶ شهریور و منطقه آزاد اروند از ۱۴ تا ۱۶ شهریور ماه جشنواره های تئاتر استانی خویش را برگزار خواهند كرد.
هفت استان دیگر كشور به دلیل شرایط اقلیمی برپایی جشنوارههای استانی خویش را در آبان ماه برنامه ریزی كردهاند. استان ایلام از ۲۷ تا ۳۰ آبان ماه، استان بوشهر از ۱۸ تا ۲۵ آبان، استان خوزستان از ۲۰ تا ۲۴ آبان، استان فارس از ۲۰ تا ۲۴ آبان، استان كرمان از ۲۳ تا ۲۵ آبان، استان كهكیلویه و بویر احمد از ۲۷ تا ۳۰ آبان و استان هرمزگان از ۲۶ تا ۲۸ آبان شاهد برگزاری جشنواره تئاتر استانی هستند.
نمایش برگزیده هر استان به مرحله انتخاب آثار جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی خواهد شد.1397/05/11
17:05:52
5.0 / 5
4966
تگهای خبر: تئاتر , جشنواره , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال