شرایط ارسال آثار به جایزه پژوهش سینمایی سال

شرایط ارسال آثار به جایزه پژوهش سینمایی سال به گزارش سام فیلم شرایط ارسال آثار به دبیرخانه دومین دوره جایزه پژوهش سینمایی سال اعلام گردید.به گزارش سام فیلم به نقل از روابط عمومی جایزه پژوهش سینمایی، مقالات علمی - پژوهشی، رساله ها و طرح های پژوهشی كه در فاصله زمانی اول دیماه ۱۳۹۶ تا آخر شهریور ۱۳۹۷ به نگارش درآمده باشند، امكان شركت در این رویداد را دارند و طرح های پژوهشی باید حداقل مشتمل بر ۱۲۰ صفحه ۵۰۰ كلمه ای تایپ شده باشند.
مقالات علمی- پژوهشی (اعم از چاپ شده در نشریات علمی-پژوهشی یا دیگر نشریات علمی- تخصصی مورد تایید، همینطور مقالات چاپ نشده آماده انتشار) باید حداقل در ۱۵ و حداكثر ۳۵ صفحه ۵۰۰ كلمه ای تایپ شده باشند.
مراكز تحقیقاتی و پژوهشی هم باید رزومه، مشخصات، اسناد و مدارك كلیه فعالیت های كمی و كیفی خویش را در حوزه پژوهش های مربوط به سینمای ایران در مدت زمان اعلام شده به دبیرخانه جایزه پژوهش اعلام كنند.
گفتنی است؛ دبیرخانه جایزه پژوهش سینمایی سال حق استفاده از چكیده پژوهش ها در سامانه، كتاب، مجلات، بروشورها و تولید خبر مربوط به این رویداد را دارد.
جهت دهی پژوهش ها و مطالعات سینمایی به سمت شناسایی موضوعات كلیدی و زیربنایی سینمای ایران برای تقویت رابطه با مخاطبان، تشویق و تقدیر از تلاش های علمی و پژوهشی استادان، دانشجویان، اندیشمندان و خبرگان دانشگاهی و مراكز پژوهشی كه سهمی از مطالعات علمی و پژوهش های خویش را به سینمای ایران اختصاص داده اند و تقویت ارتباط متقابل پژوهشگران دانشگاهی و دیگر مراكز علمی - پژوهشی، با سینماگران و دست اندركاران سینمای ایران همچون اهداف مهمی است كه این دوره دنبال می كند.
دومین جایزه پژوهش سینمایی سال به دبیری احمد ضابطی جهرمی آذرماه همزمان با هفته پژوهش برگزار می گردد.
 

1397/07/09
00:02:26
5.0 / 5
4836
تگهای خبر: سینما , جشنواره , سینمایی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال