در گزارش سام فیلم عنوان شد؛

تغییر مدیریت پردیس سینمایی آزادی، نوروزی به جای سعیدی پور آمد

تغییر مدیریت پردیس سینمایی آزادی، نوروزی به جای سعیدی پور آمد به گزارش سام فیلم بامداد امروز ۱۲ خردادماه سجاد نوروزی جایگزین رضا سعیدی پور در پردیس سینمایی سینمایی آزادی شد و مدیریت این سینما را برعهده گرفت.رضا سعیدی پور مدیر سابق سینما آزادی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تأیید این خبر درباره جایگزینی سجاد نوروزی به جای خود در این سمت اظهار داشت: ما كارهایمان را كرده ایم و دیگر نوبت به جوانان رسیده است. من ۱۱ سال مدیرعامل سینما آزادی بودم و نماینده حوزه هنری و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در آنجا بودم. امروز ۱۲ خردادماه مجمع عمومی پردیس آزادی در دفتر حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی برگزار و آخر این دوره ۲ ساله ما اعلام و هیات مدیره و مدیرعامل جدید این سینما منصوب شدند كه در همین راستا سجاد نوروزی این سمت را برعهده گرفت.
وی با اشاره به اینكه قرار نیست یك نفر تا ابد مدیرعامل مجموعه ای باشد كه زیر نظر ۲ نهاد قرار دارد، اظهار داشت: سینمایی مثل آزادی دارای ظرفیت های بیشتر از این است، آقای نوروزی هم یك جوان با انرژی و سرحال و با تجربه است و وضعیت پردیس آزادی با روی كار آمدن او اساسا بهتر از حالا می شود. ضمن اینكه این مساله سبب رشد پردیس آزادی می شود چونكه مقرر است پردیس آزادی كارهای بهتر و بالاتری انجام دهد.
سعیدی پور توضیح داد: همین جا از مدیران خوب حوزه هنری، سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تشكر می كنم كه در این سال ها به من اعتماد داشتند، این مجموعه را در اختیارم قرار دادند و با من نهایت همكاری را كردند. من هركجا باشم اساسا پردیس آزادی را دوست دارم و برای آن آرزوی بهترین ها را دارم.
این سینمادار باسابقه درباره آینده كاری خود در حوزه سینماداری هم عنوان كرد: هم اكنون با پردیس سینمایی ایران مال در مقام مشاور كار می كنم و اساسا اگر از من بخواهند كه مدیریت آنجا را به عهده بگیرم، قبول می كنم چون كار سینما را دوست دارم، این كار عشق من است و به آن عادت كرده ام ولی دیگران باید به من پیشنهاد كنند تا ببینم در آینده مشغول به كدام كار می شوم.

1398/03/13
15:09:07
5.0 / 5
5176
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال