در گزارش سام فیلم عنوان شد؛

انتقادتهیه كننده نبات از بی مهری ها، قصد پایین كشیدن فیلم راداشتند

انتقادتهیه كننده نبات از بی مهری ها، قصد پایین كشیدن فیلم راداشتند به گزارش سام فیلم تهیه كننده فیلم نبات ضمن انتقاد از شیطنت افرادی كه به دنبال پایین كشیدن قبل از موعد این فیلم از پرده سینماها بودند تصریح كرد هنوز یك هفته از اكران این فیلم در سرگروه باقی مانده است.هوشنگ نوراللهی تهیه كننده فیلم سینمایی «نبات» در گفتگو با خبرنگار مهر درباره ابهامات مطرح شده پیرامون بازه زمانی اكران این فیلم و تاخیر در جایگزین شدن فیلم زهرمار به جای آن در تركیب اكران اظهار داشت: روند صعودی مخاطبان فیلم نبات در حالی ادامه دارد كه در یك هفته اخیر شیطنت هایی برای پایین كشیدن غیرقانونی فیلم از روی پرده انجام شد.
تهیه كننده فیلم سینمایی «نبات» اظهار داشت: در حالیكه طبق قانون شورای صنفی اكران، از سرگروهی فیلم ما حداقل یك هفته زمان باقی مانده، ولی برخی دوستان با شیطنت به دنبال پایین كشیدن فیلم نبات در هفته جاری بودند كه البته با پیگیری هایی كه به عمل آوردیم اجازه چنین قانون شكنی را ندادیم.
نوراللهی افزود: فیلم نبات از ابتدا با بی مهری هایی روبرو بود و هم در بحث تبلیغات تلویزیونی و هم تعداد سالن سینما بسیار مظلوم واقع شدیم، ولی اینكه بخواهند چنین قانون شكنی محرزی انجام دهند و ما را از سرگروهی پایین بیاورند اتفاق عجیبی بود كه برای نخستین بار با چنین چیزی روبرو شده ایم. البته من تشكر می كنم از شورای اكران صنفی و پخش كه جلوی این كار غیرقانونی را گرفتند.
تهیه كننده فیلم نبات در توضیح حواشی پیش آمده، خاطرنشان كرد: برخی دوست دارند به هر قیمتی شده با شیطنت ها و جنجال آفرینی های قبل از اكران، بازار فیلم را گرم كنند كه بهتر بفروشد، ولی باید بگویم كه به نظرم دوره این نوع جنجال آفرینی رسانه ای تمام شده و اهالی سینما به خوبی متوجه خبرسازی و جنجال آفرینی های بیهوده می شوند.
نوراللهی اظهار داشت: فیلم باوجود بی مهری ها و تعداد محدود سالن و با آنكه در خیلی از شهرها به نمایش در نیامده، ولی روند فروش خوبی دارد و به خصوص در ایام اخیر مخاطبان بیشتری را به سالن سینما كشانده كه با عنایت به اجتماعی بودن و خانوادگی بودن فیلم انتظارمان این است كه در هفته های پیشِ این روند صعودی تعداد مخاطب برای فیلم نبات ادامه پیدا كند.
تهیه كننده فیلم نبات درباره وضعیت اكران در سینماهای كشور هم تصریح كرد: ببینید در این دوره ی زمانی كه تنها فیلم هایی كمدی گیشه ی خوبی دارند، تلویزیون باید برای فیلم هایی اجتماعی سالم امتیازاتی قائل شود كه این فیلم ها هم دیده شوند، وگرنه با این وضع گیشه فیلم های اجتماعی به صورت كلی محكوم به شكست هستند و آینده خوبی برای این ژانر در ایران متصور نیست. شما نگاه كنید در میان فیلم های پرفروش به جز یكی دو فیلم، سایر فیلم ها كمدی هستند و این یعنی فدا شدن قالب های مختلف سینمایی در سینماهای كشور.
گفتنی است فیلم سینمایی نبات به تهیه كنندگی هوشنگ نوراللهی و كارگردانی پگاه ارضی و با بازی شهاب حسینی، نازنین فراهانی و ستایش محمودی یكی از فیلم های اكران ماه مبارك رمضان است كه در گروه سینمایی زندگی به نمایش درآمده است.

1398/03/16
19:37:31
5.0 / 5
4559
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال