كارگردان بیست و سه نفر زندگی شهید نادر مهدوی را سریال می كند

كارگردان بیست و سه نفر زندگی شهید نادر مهدوی را سریال می كند سریالی با محوریت دلاوری های شهید نادر مهدوی توسط مهدی جعفری ـ كارگردان «بیست و سه نفر» ـ در مركز سیمافیلم تولید می شود.


به گزارش سام فیلم به نقل از سیمافیلم، مهدی شفیعی، تهیه کننده سریال ضمن اعلام خبر بالا اظهار داشت: تحقیق و پژوهش این سریال با مراجعه به منابع مکتوب و همین طور گردآوری اسناد تصویری از شجاعت های نادر مهدوی و یارانش در رویارویی با نیروهای آمریکایی و همین طور دفاع از حریم آبی کشور توسط دلاورمردان نیروی دریایی از مدت ها پیش شروع شده و توسط مریم امینی به انجام رسیده است.
او درباره نگارش این سریال اضافه کرد: داریوش مختاری که نویسندگی سریال های مختلفی را برعهده داشته است، نویسندگی این سریال را برعهده دارد و امیدوارم همزمان با پیشرفت متن بتوانیم اقدامات خودرا در امتداد تولید این اثر به شکل موثرتری آغاز نماییم.
شفیعی درباره کارگردانی سریال نیز اظهار نمود: به جهت اینکه بتوانیم همزمان با نگارش به هماهنگی های لازم در متن و اجرا برسیم، مهدی جعفری کارگردان فیلم سینمایی «بیست و سه نفر» کارگردانی این سریال را به عهده خواهد داشت و از الان در کنار تیم نگارش است.
بدین سبب گزارش، این سریال بر طبق رویارویی با زیاده خواهی های آمریکا در خلیج فارس توسط دلاورمردان نیروی دریایی سپاه و ارتش با محوریت شهید نادر مهدوی و همرزمانش در مرکز سیمافیلم تولید می شود.
شهید نادر مهدوی فرمانده ناوگروه دریایی ذوالفقار، وابسته به منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود. وی ۱۶ مهرماه ۱۳۶۶ در جریان درگیری چندین ساعته با ناوها و هلی کوپترهای آمریکایی به شهادت رسید. نادر مهدوی یک فروند هلی کوپتر سوپرکبرا ارتش آمریکا را سرنگون کرد.1399/07/17
13:21:31
5.0 / 5
1401
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال