اعلام اسامی آثار داستانی و مستند جشنواره عمار

اعلام اسامی آثار داستانی و مستند جشنواره عمار سام فیلم: دبیرخانه یازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار بعد از بررسی آثار رسیده به این دوره جشنواره، اسامی آثار راه یافته به بخش مسابقه «مستند» و «داستانی» را اعلام نمود.


به گزارش سام فیلم به نقل از ایسنا، دبیرخانه یازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار بعد از بررسی آثار رسیده به این دوره جشنواره، اسامی آثار راه یافته به بخش مسابقه «مستند» و «داستانی» را اعلام نمود.
برگزیدگان این بخش ها در روزهای برگزاری جشنواره، به ترتیبی که توسط دبیرخانه جشنواره، تعیین می شود، معرفی و تقدیر خواهند شد.
بخش داستانی
داستانی کوتاه

اتاق کار – امیر غلامعلی/ ازدواج به وقت کرونا – یوسف سبحانی/ اژدها لازم می شود – سامان غنائمی/ بانی – میلاد محمدی/ پرستار – حسین دارابی/ پیشکش – محمود معارفی/ تاول – محمد اسفندیاری/ تعقیب – حسین دارابی/ تکفیری – مجتبی راوش/ جای خالی – علی ملاقلی پور / جای خالی – نسیم اسدپور/ جبران می کنم – جمال احمدی/ چشم هایی به انتخاب – علیرضا موسی زاده و معین ناجی/ حاج خانوم – امین اشرفی/ حالا که خانوم شدی – امیر غلامعلی/ خیابان بازی – محمد علیزاده/ روی ماه مادرم – محمد اسفندیاری/ ریسه نامه – علی رحیمی/ زهرا خانم – میلاد قربانی/ سوپرایز – زین العابدین تقی پور/ شادباش – محمود معارفی/ فضا بازی – یوسف سبحانی/ قطار مغناطیسی – سیدمهدی کرباسی/ کوچه سرو – محمد رضا پاینده مهر/ لامپ – رامین ترنج / ماسک – امیر داسارگر/ مامور – محمدحسین امانی/ ماهی پرنده – محمدمهدی خالقی/ مدیرعامل – رضا کشاورز/ مسیر – محمد امین مداح الحسینی/ مهرمهدوی – کاظم دانشی/ مینی بوس – ابوذر حیدری/ نیمه شب – سجاد اسدی/ وال – سید مهدی میرغیاثی/ وی آی پی – رضا رنجبر توکلی/ هیئت همراه – رضا کشاورز
داستانی بلند و نیمه بلند
آمرلی – امیر بشیری و سجاد انتظاری/ پیله و پروانه – محمد صالحی نژاد/ دختر الهام – دانش اقباشاوی/ دیپورت – امیر سجاد حسینی/ سخت شیرین – سید مهدی میرغیاثی/ سوز گلاویژ – یاسمن نصرتی/ سوها – محمد باقری نیکو/ سه سپیده – رحیم طوفان/ کوچه صفا – علی گائینی/ کودک و قزاق – مهرداد محب علیزاده/ مندیر بارون – علیرضا اسیوند
مستند جنگ نرم
ابر قهرمان و فراتر از آن – محمدحسن یادگاری/ اصغر آقا آکتور سینما – محسن نقی زاده/ افتر کرونا – محمدهادی نعمتی/ آرمون – فاطمه توسلی نژاد/ آزادمرد – خانه طلاب جوان قم خانه طلاب جوان قم/ آقای قصه گو – محمد مهدی خالقی/ برگی از درخت ادب – مهدی الیاسی گهرویی/ بلاگردون – حسین علی مددی/ پرچم های مجازی – حسن جعفری/ تروکاژ – محمدهادی نعمتی/ توحیدی ها – امیر اسرافیلی/ خاندان – محسن نخعی راد/ خانه ای زیر باران – محمدرضا خدنگی/ سوتک – محمد مهدی خالقی/ سونامی بی پدری – محمد خوشدل فر/ فصل لایتناهی – سعید کریمی/ کشکو – احمد احمدپور/ ماح – سید عباس طهماسبی/ مدرسه برکت – حمید حیدری/ منجی – علیرضا زینلیان/ همپای جهادی ها – محسن مقصودی/ هوشمندی – محمدمهدی فکریان/ یکی از ما (متولدین دره پنج شیر) – یونس راشدی
حافظه ملی (تاریخ سیاسی)
1919(نوزده نوزده) – مهدی صلواتچی/ استان چهاردهم – محسن کریمیان/ او یک معلم بود – سید مصطفی موسوی تبار/ تمدن بزرگ – میثم پور رشیدی/ داستان یک جدایی – محمد شکیبا نیا و احمد شفیعی/ در مقابل طوفان3 – مهدی نقویان/ در لباس سربازی – مهدی نقویان/ دوم شخص – ایمان احمدی/ راه سوم – حامد پویان/ ساکن خانه قدیمی – محمد علی یزدان پرست/ سخنران مشهور – سید سینا عودی/ سرو قامت – سعید قنبرزاده محبوب/ قمار – سید محمد مهدی دزفولی/ کلاشینکف های آمریکایی – داوود مرادیان/ کمیته – عبدالحسین بدرلو/ مهران تا مهران – محمد زارع/ هبوط – ایمان گودرزی/ یک ملت – علی فراهانی صدر
مستند تاریخ فرهنگی، اجتماعی و دفاع مقدس
استوار گنجی – سید عباس شفیعی/ پیشمرگان عرب – سمیه ذاکری خطیر/ تفنگچی های پاوه – مهدی لارویی/ جنایت فراموش شده – پناه بر خدا رضایی/ خاک مشترک – حامد پویان/ در یک نگاه – مهدی فارسی/ دستمال سرخ ها – حنظله تاج الدینی/ رویای آشفته – سید احسان اصغرزاده و سیداحسان نیکبخت/ صفر و بی نهایت – مهدی ضحاکی فاتح/ فرزند تاریخ – محمدالیاس قنبری/ فصل شیدایی – احمد احمدپور/ گردان تک نفره – داریوش یاری/ هنوز دز از شهر من عبور می کند – امین قدمی
مستند نهضت جهانی مستضعفین
آتش و فرمانده – محمد مهدی بهرامی نژاد/ تایتانیک – مهدی نقویان/ تک چرخ تا پل ژاپنی – مسعود حیدری/ تولد یک تراژدی – حجت الله عدالت پناه/ چرا سوریه ؟ – وحید فراهانی/ داغ قره باغ – سینا حسین پور اصل/ سایه های روشن – حسین نشاطی/ سوریه ؛ پرونده یک بحران بزرگ – سیاوش سرمدی/ عاشقی – محمد صادق بکتاشیان/ فالکن – سید محمد مهدی پوریزدان پرست/ قائدالحشد– مهدی لارویی/ کراس – احمد رحمانیان/ معراج از رم – مصطفی رضوانی/ مکتب سلیمانی در روستای قنات ملک – محسن غلامزاده مهرآبادی/ نجات آمرلی – حامد هادیان/ هم وتن – محسن اردستانی رستمی/ یک شهر زینب – روح الله رفیعی
مستند ملت قهرمان
اگلانتین – سمیه ذاکری خطیر/ اوخشاما – عدالت فرزانه/ ایران وطن من – جواد یقموری/ آلوسان – محسن اسلام زاده/ بن بست شکن – علی سرو/ بوم و امید – محمدرضا گودرزی مهر/ حاج رحمانقلی حسنی – علیرضا نوروزی خراسانی/ در انتظار بهار – مهدی احمدی/ روایت جهاد – میلاد امینی موحد/ قسم حقیقی – احمدرضا نصری/ قهرمان – مهرداد شعبانی نیا/ کدخدای باخدا – جواد شکاری/ کلانتر – محمدرضا میراضی/ کیان ایران – احمد اخباری/ مردم بالادست – سعید امینی مهر/ مصی – وحید کاظمی و پیام ابراهیم پور/ وقتی مهربانی همه گیر می شود – علیرضا باغشنی/ همه فرزندان من – مهدی رسول پور هدایتی/ یکی از ما (یاران او) – یونس راشدی/ یکی از ما (سایه نشین ها) – زهرا شفیعی
مستند پایش و پالایش اجتماعی
این هشدار را جدی بگیرید – سید مرتضی سیدی نژاد/ بی پرنسیپ – سیدحسین امام جمعه/ پشت شیشه – صابرالله دادیان/ خانه ای در تاریکی – حمید علیداد/ دور افتاده – صابرالله دادیان/ دیوانگی – صدرا علی بک/ سد در سد – محمد جواد رئیسی/ سقف های معلق – محمد نجفی/ طغیان – ناصر نادری/ عنصر نامطلوب – محمد امین مهدی نژاد/ قزل قیه (سنگ طلا) – سیامک مختاری/ متری شیش و نیم – داوود مبصری/ مغزهای کوچک یخ زده – محمد مختوای/ مهاجران – سهیلا پورمحمدی/ نسخه – حمید علیداد/ نفس خوار – محمد محمدی سرشت و علی سلمانی/ هیچ و پول – محمد مهدی خرمی
مستند رویای ایرانی
پیشگامان – روح الله رحیمی/ در سنگر دانش – محسن مقصودی/ دست های سخنگو – محمد صادق علی پور/ مید این میبد – مهدی کارگر شورکی/ یک چیز بی خاصیت – امین یگانه
مستند جنگ اقتصادی
اجه – ماریه ماوتی/ از میان کوچه ها (قسمت: موسوی) – ایمان گودرزی/ اقتصادی برای مقاومت – ایمان گودرزی/ اوگاندا یاقوت سبز – محسن مقصودی/ آنه خدیجه – مهدی ناظریان/ برند – علی مومنی /پیچ و خم – محمد حجت احمدی زر/ حاج مهین – مریم طالبی انارکی/ خیالتان نفت – محمد هادی نعمتی/ داروغه – محمدرضا گلرومفرد/ درختان ایستاده می مانند – یزدان کیانی/ دیار من دورجین – حسن ساجدی/ رویای آمریکایی – حمیدرضا حیدری و محمدرضا زمانی/ سید جواد – محمد رضا دهستانی/ کشور کوچک من – علیرضا باغشنی/ مهندس ولی – علیرضا باغشنی/ نقش زندگی – زهرا ایران نژاد/ نقش زیگلر – محمد طالبی/ هزارتوی پیشرفت (قسمت: بخت آزمایی در سرزمین کودتا) – محسن اسلام زاده
بخش رقابتی «قاب اول»
در این دوره از جشنواره، آثار متنوع و مختلفی از فیلمسازان تازه نفس جوان و نوجوان نیز در بخش های مختلف ثبت نام کرده بودند که با تشخیص هیئت انتخاب، منتخبی از آنها در بخش «قاب اول» حضور پیدا می کنند.
داستانی کوتاه
دربست – بهرام لطفی/ دزد بازی – متین پاکزادبنام / الردالقاسم – محمد امین عامری فلیحی/ ضیافت – امین جمالی/ گدا و توکل – سیدمحمدجواد جوادی/ لیاخوف – امیرعلی مروج
داستانی نیمه بلند و بلند
فریب – ایمان قنبری/ گُوَر (گوساله) – ایمان قنبری
مستند جنگ نرم
بلاگردان – ایمان ایزی/ پای پیاده – هادی زهره کاشانی/ عروسک ها بر آب می میرند – فائزه کریمی/ نذر فرهنگی – سعید صیادی
تاریخ فرهنگی، اجتماعی و دفاع مقدس
شهید غدیر – محمد جواد شریفی
مستند ملت قهرمان
از گوشت تا استخوان – حسین حیدرزاده/ نخستین خط – مهدی دشتبان زاده آرانی/ حس هفتم – طهورا کیمیائی/ خط مقدم – ابوالفضل مرادی/ کفن جیب ندارد – ریحانه کشتکاران
مستند پایش و پالایش اجتماعی
جوجه اردک زشت – محمدطه ناطقی/ چیزی شبیه معاش – صابر چهری
افتتاحیه یازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار، باتوجه به همه گیری بیماری کرونا، یازدهم دی ماه و به صورت تلویزیونی صورت می گیرد که جزئیات بیشتر آن در ایام آتی توسط دبیرخانه جشنواره اعلام می شود. همین طور آثار منتخب جشنواره نیز از روز پنجشنبه یازده دی به صورت مجازی و بوسیله سایت عماریار Ammaryar.ir اکران می شوند.




منبع:

1399/10/09
23:42:43
5.0 / 5
351
تگهای خبر: اكران , جشنواره , سایت , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال