آمار تماشاگران تالارهای دولتی

آمار تماشاگران تالارهای دولتی به گزارش سام فیلم آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج  و تالار هنر به تفکیک اجراها مشخص شد.


به گزارش سام فیلم به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های به صحنه رفته در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقای، سایه و کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و همینطور تالار هنر به تفکیک اجراها اعلام گردید.
نمایش «شکوفه های گیلاس» به کارگردانی سیدمحمد مساوات که از ۳۰ تیر ماه اجرای خویش را در تالار اصلی تئاتر شهر با ظرفیت ۵۷۹ تماشاگر و قیمت بلیت ۱۲۰ هزار تومان شروع کرده است تا به امروز با مجموعه ۷ اجرا (با احتساب عرضه بلیت تمام بها، نیم بها، تخف ف دار و مهمان) و میزبانی از ۳ هزار و ۱۷۵ تماشاگر به فروشی معادل ۳۵۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان دست پیدا کرده است.
نمایش «تب» به کارگردانی رویا کاکاخانی هم که از روز ۲۴ تیرماه اجرای خویش را در تالار قشقایی با ظرفیت ۹۶ نفر شروع کرده است، تابحال (با احتساب عرضه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) ۱۳ نوبت اجرا و میزبانی از ۶۸۸ تماشاگر به فروشی معادل ۳۸ میلیون و ۷۵۹ هزار تومان دست پیدا کرده است..
نمایش «یه روز دیگه » به کارگردانی نادیا فرجی هم که از روز هشتم خرداد ماه تا اول تیر ماه در کارگاه نمایش با ظرفیت ۲۶ نفر و قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان روی صحنه رفت با مجموع ۲۰ اجرا و ۵۴۸ تماشاگر (با احتساب عرضه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) به فروشی معادل ۲۲ میلیون و ۷۵ هزار تومان دست پیدا کرد.
گفتنی است، اجرای این اثر نمایشی از روز پنجشنبه دوم تیرماه از «کارگاه نمایش» به «تالار سایه» مجموعه انتقال یافت که تا روز جمعه هفتم مرداد ماه همزمان با اجرای پایانی این اثر نمایشی با در نظر گرفتن ظرفیت ۷۲ نفری تالار، قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان، ۲۷ اجرا و یک هزار و ۳۶۸ تماشاگر به فروشی معادل ۵۲ میلیون و ۶۹۵ تومان دست پیدا کرد.
نمایش «الکترا» به کارگردانی فرزاد امینی که از روز جمعه هفتم مرداد ماه در تالار سایه با ظرفیت ۷۲ نفر و قیمت بلیت ۶۰ هزار تومان روی صحنه رفت، با یک اجرا، ۶۶ تماشاگر (با احتساب عرضه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) به فروشی معادل ۳ میلیون و ۳۳۶ هزار تومان رسیده است.
نمایش «مجلس شبیه خوانی نسوان» به کارگردانی نسیم مقدم و ارغوان راستی که از روز ۲۲ تیرماه در کارگاه نمایش با ظرفیت ۲۶ نفر و قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان روی صحنه رفته بود روز جمعه هفتم مرداد ماه با (احتساب عرضه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان)، ۳۱۵ تماشاگر و ۱۵ اجرا به فروشی معادل ۱۴ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان به اجرای خود تمام کرد.
نمایش «مبارک در ژاپن» به کارگردانی علی فتحعلی هم که از روز اول تیرماه در تماشاخانه سنگلج روی صحنه رفته است (با احتساب عرضه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) ۳۰ نوبت اجرا و ۴ هزار و ۴۱۹ تماشاگر به فروشی معادل ۱۳۶ میلیون و ۷۵۴ هزار تومان دست پیدا کرده است.
نمایش «غول نخود فرنگی » به کارگردانی حسین فدایی حسین هم که از روز ۹ تیر ماه با قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان در تالار هنر روی صحنه رفت، تابحال با مجموع ۲۲ اجرا و ۲ هزار و ۷۸۹ تماشاگر (با احتساب عرضه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و میهمان ) به فروشی معادل ۶۴ میلیون ۷۲۱ هزار تو مان دست یافته است.
نمایش «پنگوئن ها» به کارگردانی زیبا برجی فلاح هم که از روز جمعه دهم تیرماه اجرای خویش را با قیمت ۳۰ هزار تومان در تالار هنر روی صحنه رفته، تابحال با مجموع ۲۲ اجرا و ۲هزار و۷۲۳ تماشاگر (با احتساب عرضه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و میهمان ) به فروشی معادل ۶۰ میلیون و ۲۱۲ هزار تومان دست پیدا کرده است.
نمایش «مبارک در ژاپن» به کارگردانی علی فتحعلی هم که اجرای خویش را از یک تیرماه تا ۶ مردادماه با قیمت بلیت ۴۰ و ۵۰ هزارتومان در تالار سنگلج روی صحنه داشت، با ۳۰ نوبت اجرا و میزبانی ۴هزار و ۴۱۹ نفر تماشاگر (با احتساب عرضه تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) به فروشی معادل ۱۳۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان دست پیدا کرده است.
منبع:

1401/05/09
12:29:00
5.0 / 5
274
تگهای خبر: تئاتر , فروش , كارگردان , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال