دیدار مدیران تئاتری به بهانه ی تئاتر مقاومت

دیدار مدیران تئاتری به بهانه ی تئاتر مقاومت سام فیلم: سرپرست بنیاد فرهنگی روایت فتح و سرپرست انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس با مدیركل مركز هنرهای نمایشی دیدار و گفتگو كردند.


به گزارش سام فیلم به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح در این دیدار كه در مركز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد؛ شهرام كرمی ضمن تبریك انتصاب محسن سلیمانی فارسانی به سمت سرپرستی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، بر حمایت همه جانبه مركز هنرهای نمایشی از جریان تئاتر ارزشی و انقلابی تصریح كرد و اظهار داشت: جریان و نهضت فراگیر تئاتر انقلاب اسلامی دفاع مقدس و مقاومت یك حركت فراجناحی و فراحزبی است و همه ما باید به آن بعنوان یك ژانر ملی و یك دستاورد بسیار پرارزش نگاه نماییم.
وی ادامه داد: به نظر بنده كه همیشه دفاع مقدس برایم دغدغه بوده است، باید بعنوان یك مقوله هدفمند اثرگذار و استراتژیك به تئاتر مقاومت بنگریم و همه امكانات مادی، معنوی و انسانی را برای تقویت و توسعه این جریان پای كارآورد.
كارگردان نمایش «بلوط های تلخ» اضافه كرد: مركز هنرهای نمایشی آمادگی كامل دارد تا از این جریان پرارزش حمایت كافی و لازم را به عمل آورد و اصولا این كار را وظیفه خود می داند و از هرگونه كمك و مشاوره ای درمورد اعتلای این حركت دریغ نخواهیم كرد.
محمد حبیبی مدیرعامل بنیاد فرهنگی روایت فتح هم برلزوم تقویت زیرساخت ها و توسعه كمی و كیفی تئاترمقاومت در سراسر كشور تصریح كرد و از آمادگی بنیاد فرهنگی روایت فتح بعنوان یكی از اصلی ترین و مهمترین سازمانهای حامی فرهنگ و هنر انقلاب و دفاع مقدس برای مشاركت و حمایت تئاتر مقاومت اطلاع داد.
محسن سلیمانی فارسانی سرپرست انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس هم به برنامههای جدید و دردست اقدام انجمن اشاره نمود و اظهار داشت: می خواهیم به یاری خدا و با كمك و همفكری كلیه هنرمندان جوان متعهد، اساتید پرارزش و پیشكسوتان گرانقدر حوزه تئاتر دفاع مقدس و انقلاب بار دیگر تئاتر دفاع مقدس را جایگاه واقعی و شان اصلی خود برسانیم كه برای تحقق این امر مستلزم همیاری و همكاری ویژه سازمانها و نهاد های ذی ربط و هم سو و در راس آن مركز هنرهای نمایشی بعنوان متولی اصلی تئاتر در كشور، هستیم.
وی ادامه داد: خوشبختانه جای امیدواری بسیار است كه با حضور شهرام كرمی در راس هرم مدیریتی تئاتر كشور كه خود از قدیمی ترین نویسندگان و كارگردانان تئاتر دفاع مقدس می باشد این جریان بزودی به دوران اوج و شكوه خود بازگردد و اتفاقات خوبی در این خصوص رقم بخورد.1397/05/23
13:12:26
5.0 / 5
4591
تگهای خبر: تئاتر , كارگردان , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال