رجبی معمار مطرح كرد؛

نظام صنفی هنرمندان می تواند مشكلات آنها را حل كند

نظام صنفی هنرمندان می تواند مشكلات آنها را حل كند سام فیلم: مدیرعامل خانه هنرمندان اظهار داشت: امیدواریم نظام صنفی هنرمندان كه می تواند خیلی از مشكلات هنرمندان را حل كند، هر چه سریع تر تولید شود.


به گزارش سام فیلم به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان، مجید رجبی معمار، در نشست مدیران روابط عمومی انجمن های هنری با اشاره به ایجاد نظام صنفی هنرمندان اظهار داشت: خانه هنرمندان ایران در سال های اخیر با همكاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال تولید نظام صنفی هنرمندان است. خوشبختانه با همكاری خوب كمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، اقدامات مثبتی صورت گرفته است و امیدوارم تولید این نظام صنفی كه می تواند خیلی از مشكلات هنرمندان و انجمن های هنری را حل كند، هرچه سریع تر تولید شود.
به قول او، با تولید این نظام صنفی، بخش عمده ای از مسائل هنرمندان به خود هنرمندان طبق قانون واگذار می گردد و آنها می توانند مسائل خویش را بیرون از دشواری موجود حل كنند.
مدیرعامل خانه هنرمندان ایران با اشاره به فرا رسیدن بیستمین سالگرد تاسیس خانه هنرمندان ایران بیان كرد: سال آینده بیستمین سال تاسیس خانه هنرمندان ایران است، بنا داریم با عنایت به این موضوع، مجموعه برنامه های مختلفی برگزار نماییم. تاسیس خانه هنرمندان ایران صرفاً تولید یك ساختمان نبود، بلكه لحظه مهمی در میان جامعه هنری بود، چراكه هنرمندان از رشته های مختلف هنری، در كنار یكدیگر جمع شدند و به لزوم همكاری با یكدیگر پی بردند، در واقع تاسیس خانه هنرمندان ایران نتیجه این نزدیكی و اتحاد میان هنرمندان بود.
مدیرعامل خانه هنرمندان ایران به لزوم همكاری بیشتر میان انجمن ها و خانه های هنری با یكدیگر اشاره نمود و اضافه كرد: برگزاری چنین نشستی میان مسئولان روابط عمومی انجمن ها و خانه های هنری می تواند فرصت خوبی برای همكاری بیشتر و آشنایی با فعالیت یكدیگر باشد. هریك از این انجمن ها و خانه ها می توانند از تجربیات یكدیگر برای برگزاری بهتر برنامه ها و رویدادهای مختلف هنری استفاده كنند. خانه هنرمندان ایران هم از تمام ظرفیت خود برای نزدیكی بیشتر انجمن ها به یكدیگر و كمك و همكاری با آنها استفاده خواهد كرد، امیدوارم برگزاری این نشست آغازی برای برگزاری منظم نشست های دیگر در جهت هم اندیشی و همكاری مسئولان روابط عمومی انجمن های مختلف هنری باشد.
مونا رحمانی- مدیر روابط عمومی و امور بین الملل خانه هنرمندان ایران- هم ضمن تاكید بر اهمیت نقش روابط عمومی بر فعالیت های در رابطه با آن در انجمن های هنری اظهار داشت: بی گمان روابط عمومی امروز در انجمن های هنری و برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری، نقش بسیار پررنگی دارد كه نمی توان آن را نادیده گرفت. متاسفانه روابط عمومی در حوزه فرهنگ و هنر با مشكلاتی همراه می باشد كه برگزاری نشست هایی از این دست، می تواند گام های موثری در جهت حل این مشكلات باشد.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود بیان كرد: خانه هنرمندان ایران بنا دارد برای ارتباط نزدیك با انجمن های هنری، مجموعه نشست هایی را با مدیران روابط عمومی انجمن ها برگزار كند تا به صورت تخصصی فعالیت روابط عمومی در حوزه فرهنگ و هنر تعیین و بكار گرفته شود.
در این نشست مدیران و نمایندگان روابط عمومی انجمن ها و خانه های هنری هم هریك به بیان دیدگاه ها و مشكلات خود در زمینه نقش فعالیت روابط عمومی در حوزه فرهنگ و هنر پرداختند.1397/05/30
14:37:32
5.0 / 5
5163
تگهای خبر: هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال