آخرین آمار فروش فیلم های روی پرده

آخرین آمار فروش فیلم های روی پرده پخش كنندگان فیلم های سینمایی روی پرده جدیدترین آمار فروش فیلم های خویش را در شرایطی اعلام كردند كه بعضی از آن ها از میزان كم فروش فیلم ها یا تعداد اندكی سالن ها گله مند هستند.


به گزارش سام فیلم به نقل از ایسنا، در هفته های گذشته و با سنگین شدن ترافیك فیلم ها در اكران، آثاری به نمایش درآمده كه برخی با استقبال خوبی مواجه شده و برخی دیگر فروشی ناامیدكننده داشته اند.
براین اساس طبق گفته احسان ظلی پور از دفتر پخش "بلیت"، فروش فیلم «خفه گی» به كارگردانی فریدون جیرانی روز گذشته (پنجشنبه، ۱۱ آبان ماه) ۲۳۰ میلیون تومان بوده و فروش این فیلم در مجموع تابحال به رقم دو میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان رسیده است.
«خفه گی» كه ۷۱۰ میلیون تومان در شهرستان ها فروخته است، هم اكنون در ۹۱ سالن سینمایی كشور نمایش داده می گردد.
همچنین آمار فروش فیلم «خانه دختر» به كارگردانی شهرام شاه حسینی طبق اعلام دفتر پخش هدایت فیلم به رقم دو میلیارد و ۴۵ میلیون تومان رسیده است.
این فیلم ۲۰ سالن در تهران و بیش از ۵۰ سالن سینما در شهرستان ها در اختیار دارد.
یكی دیگر از فیلم های پرفروش این روزهای سینماها «قهرمانان كوچك» حسین قناعت است كه به قول غلامرضا فرجی مدیر پخش فیلم بهمن سبز حوزه هنری، تابحال یك میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان فروخته است. این فیلم در ۲۰ سالن تهران و ۵۰ سالن شهرستان اكران می گردد.
همچنین علی سرتیپی ـ مدیرعامل فیلمیران ـ به ایسنا اظهار داشت: فیلم «زرد» مصطفی تقی زاده كه هفته پنجم اكران خویش را پشت سر می گذارد، چهار میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان فروخته است و رقم فروش فیلم «مالاریا» هم كه اكرانش با ۹ سالن ادامه خواهد داشت، به ۲۸۲ میلیون تومان رسیده است.
سعید خانی ـ مدیر پخش نسیم صبا ـ هم درباره میزان فروش فیلم «شنل» حسین كندری اظهار داشت: این فیلم بعد از ۱۶ روز نمایش ۱۶۵ میلیون تومان فروش داشته است و با عنایت به اینكه در هفته دوم اكران آن قرار داریم فروش خوبی داشته است در حالی كه متاسفانه با زیاد شدن تعداد فیلم های روی پرده و كم شدن سالن ها رقم فروش «شنل» هم تحت تاثیر قرار گرفته است.
به گفته وی، الان ۶ سالن در تهران و ۱۴ سالن در شهرهای دیگر «شنل» را اكران می كنند و تعداد سالن ها در شهرستان ها افزایش می یابد.
حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان هم درباره آمار فروش فیلم «غیر مجاز» حسین یكتاپناه كه اخیرا اكران شده است، اظهار داشت: این فیلم در دو روز اول اكران خود ۳۰ میلیون تومان فروش داشته است و هم اكنون در تهران فقط ۱۷ سالن در اختیار دارد و از هفته آینده اكران در شهرستان ها هم آغاز می گردد.
یكی دیگر از فیلم های در حال اكران «آزاد به قید شرط» حسین شهابی است كه او میزان فروش فیلمش را با ۷ سالن در تهران و ۲۷ سالن در شهرستان ها، ۳۵۴ میلیون تومان اعلام نمود.
فیلم «ایتالیا ایتالیا» به كارگردانی كاوه صباغ زاده هم طبق اعلام مهدی صباغ زاده مدیر پخش نیمروز فیلم، با ۱۶ سالن نمایش در تهران به یك میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسیده است.
اما در آمارهای اعلام شده پایین ترین رقم فروش برای «رقص پا» به كارگردانی مزدك میرعابدینی ثبت شده كه بعد از یك هفته اكران به رقم فروش حدود ۱۰ میلیون تومان رسیده است.
این فیلم هم اكنون هفت سالن در تهران دارد و به زودی در شهرهای دیگر از جمله مشهد روی پرده می رود.
براساس این گزارش، فیلم «خالتور» آرش معیریان یكی از فیلم های تازه اكران شده است كه پیگیری ایسنا برای دریافت آمار فروش این فیلم به نتیجه نرسید.1396/08/12
23:15:41
5.0 / 5
4557
تگهای خبر: اكران , سینما , فیلم , كارگردان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال