تورج منصوری در گفتگو با مهر:

حال یك طنز اجتماعی است، فیلمبرداری در تهران و شمال

حال یك طنز اجتماعی است، فیلمبرداری در تهران و شمال سام فیلم: به قول تهیه كننده فیلم حال، این طنز اجتماعی به كارگردانی عباس رزیجی در لوكیشن هایی در تهران و شمال فیلمبرداری می گردد.


تورج منصوری تهیه كننده و فیلمبردار سینما در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به پروژه «حال» اظهار داشت: كارگردانی این فیلم را عباس رزیجی برعهده دارد كه این اثر را می توان هم نخستین اثر سینمایی و هم دومین اثر وی دانست.
وی اضافه كرد: عباس رزیجی قبل از این فیلمی با نام «دم سرد» با پروانه ویدیویی تولید كرده است كه البته در سطح یك اثر سینمایی تولید شده است بنابراین می توان «دم سرد» را نخستین پروژه سینمایی با پروانه ویدیویی این كارگردان دانست و «حال» نخستین اثر سینمایی با پروانه سینمایی اوست.
تهیه كننده پروژه «حال» درباره روند تولید اثر توضیح داد: نگارش فیلمنامه توسط كارگردان صورت گرفته است و پیش تولید فیلم پس از آخر سفری كه من پیش رو دارم، آغاز می گردد و امیدوارم بتوانیم پیش تولید این پروژه را تا پیش از عید به آخر رسانیم.
منصوری در انتها اظهار داشت: «حال» یك اثر طنز اجتماعی است كه مقرر است در لوكیشن های مختلفی در تهران، حومه تهران و شمال كشور فیلمبرداری می گردد.

1397/07/24
19:40:37
5.0 / 5
4400
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال