نقش خوانی ایرج راد و ناصر ممدوح در نوای اسرار آمیز

نقش خوانی ایرج راد و ناصر ممدوح در نوای اسرار آمیز سام فیلم: ایرج راد كه برای یك نمایشنامه خوانی در تالار رودكی آماده می شود، ابراز امیدواری كرد كه امسال بتواند نمایش نیمه كاره زنده یاد جعفر والی را روی صحنه ببرد.


این بازیگر و رییس هیات مدیره خانه تئاتر به ایسنا اظهار داشت: این روزها در حال تمرین «نوای اسرارآمیز» نوشته اریك امانوئل اشمیت هستیم كه با كارگردانی آقای اخوان از ابتدای آذرماه در سالن كوچك تالار رودكی اجرا می گردد.
این برنامه دو نقش خوان دارد كه ایرج راد و ناصر ممدوح آنرا برعهده دارند.
راد همینطور درباره نمایش «در گوش سالمم زمزمه كن» جعفر والی كه با درگذشت این كارگردان به اجرا نرسید و بعد از آن قرار بود خودش نمایش را به صحنه ببرد اظهار داشت: اجرای این نمایش مثل یك دِین بر گردن من است و با عنایت به وقفه هایی كه پیش آمده هنوز هم به دنبال اجرای آن هستم و امیدوارم شرایط كار در همین سال فراهم گردد.
او قبل از این اظهار داشته بود: آقای والی نمایش «در گوش سالمم زمزمه كن» را با اقتباس از یك نمایشنامه خارجی و به شكل ایرانی در آورده بود.
مرحوم جعفر والی در ماه ها و روزهای آخر زندگی اش به دنبال اجرای این نمایش بود كه مدتی كوتاه هم با ایرج راد و هرمز هدایت آنرا تمرین كرد.
1397/08/09
20:58:40
5.0 / 5
4560
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال