معرفی آثار راه یافته به بازنگری اول یك بخش جشنواره تئاتر دانشگاهی

معرفی آثار راه یافته به بازنگری اول یك بخش جشنواره تئاتر دانشگاهی سام فیلم: دبیرخانه بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران با قدردانی از استقبال دانشجویان برای حضور و مشاركت در این دوره، اسامی آثار راه یافته به بازنگری مرحله اول بخش تئاتر صحنه استان های تهران و البرز را منتشر نمود.


به گزارش سام فیلم به نقل از روابط عمومی بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، گروه ارزیابی و انتخاب طرح و ایده های اجرایی بخش تئاتر صحنه استان های تهران و البرز متشكل از فارس باقری، سینا ییلاق بیگی و سیاوش قائدی اسامی آثار راه یافته به بازنگری مرحله اول این بخش را معرفی كردند.
این در شرایطی است كه هیات ارزیابی و انتخاب طرح و ایده های اجرایی بر مبنای سیاست اتخاذ شده دبیرخانه در این دوره آثار را با كد رهگیری و با حذف اسامی افراد و هنرمندان شركت كننده مورد ارزیابی قرار داده اند.
طبق گزارش عرضه شده از جانب ستاد برگزاری جشنواره از میان ۷۸۸ اثر ثبت نام شده در سایت، ۵۰۳ اثر صحیح برای بخش تئاتر صحنه دریافت شد كه از این تعداد ۳۲۹ اثر به بازنگری مرحله ی اول راه پیدا كرد. همینطور از بین آثار عرضه شده ۱۰۵ اثر از دانشگاه آزاد اسلامی، ۶۱ اثر از دانشگاه سوره، ۵۷ اثر از دانشگاه هنر، ۴۸ اثر از دانشگاه تهران، ۲۱ اثر از دانشگاه جامع علمی كاربردی، ۱۱ اثر از دانشگاه تربیت مدرس، ۲۶ اثر از دیگر مراكز آموزش عالی به بازنگری اول راه پیدا كرده اند.
طبق اطلاعیه انتشار یافته از جانب دبیرخانه جشنواره «ثبت نام اشتباهی» دانشجویان سایر استان ها به جز تهران و البرز در بخش تئاتر صحنه، به بخش مناطق منتقل شده است، از جانب دیگر چنانچه دانشجویان یك هفته پیش از شروع بازنگری مرحله اول، كسری مدارك لازم همچون گواهی اشتغال به تحصیل و مجوز نویسنده یا مترجم حتی در صورت اقتباس را عرضه ندهند، بازنگری نخواهند شد.
بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری امین مختاری پنجم تا چهاردهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ به همت اداره كل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بخش های مختلف الف: مناطق «تئاتر صحنه» و ب: سراسری و بین المللی «تئاتر صحنه»، «تجربه های اجرا»، «نمایشنامه نویسی (جایزه استاد اكبررادی)، «پژوهش» (جایزه دكتر فرهاد ناظر زاده كرمانی)»، «ترجمه نمایشنامه»، «عكس، پوستر و تیزر»، «غیر رقابتی»، «كارگاه ها و درس گفتارها»، «مدرسان»، «جشنواره جشنواره ها» و «پایان نامه های برگزیده» ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان برگزار می شود.
بخش تئاتر صحنه مناطق هم نیمه اول اسفند ماه سال ۱۳۹۷ میزبان هنرمندان و دانشجویان فعال عرصه تئاتر دانشگاهی خواهد بود.
علاقه مندان برای كسب تازه ترین اطلاعات و اخبار جشنواره می توانند به سامانه اینترنتی www.iiutf.ir رجوع كنند.
اسامی آثار راه یافته به بازنگری اول بخش تئاتر صحنه استان های تهران و البرز در این لینك قابل مشاهده می باشد.
1397/08/26
17:55:07
5.0 / 5
4971
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال