خانه سبز در شبكه پنج

خانه سبز در شبكه پنج سام فیلم: مدیر گروه فیلم و سریال شبكه پنج سیما توضیحاتی را درباره سریال های در حال نگارش این شبكه اعلام كرده و بیان كرد : انرژی خود را در حوزه ساخت سریال هایی با قسمت های زیاد صرف خواهیم كرد.


غلامرضا الماسی مدیر گروه فیلم و سریال شبكه پنج سیما درباره مجموعه های نمایشی این شبكه بیان كرد: ما قرار است در شبكه پنج سریال هایی با تعداد قسمت های بالا بسازیم و از این حیث ممكن است برای همه مناسبت ها سریال نداشته باشیم اما انرژی خود را در حوزه ساخت سریال هایی با قسمت های زیاد صرف می كنیم.
 
«زندگی از نو»
 
وی با اشاره به اینكه هم اكنون ۱۶ پروژه فعال در شبكه وجود دارد، گفت: سریالی با نام «زندگی از نو» داریم كه مهدی شفیعی تهیه كننده و سرپرست نویسندگان آن است.
 
«هیات مدیره» با یادی از «خانه سبز»
 
الماسی همچنین با اشاره به سریال «هیات مدیره» به تهیه كنندگی مهران رسام عنوان كرد: تاكنون حدود ۱۰ قسمت از فیلمنامه این سریال به نگارش درآمده است و هنوز در حال جمع بندی در انتخاب كارگردان هستند. این سریال كاری مفرح و آپارتمانی با فضایی نزدیك به «خانه سبز» است كه البته تعداد خانواده های بیشتری درگیر هستند و قصه هم متفاوت است.
 
«گرانباری» در انتظار احسان عبدی پور
 
مدیر گروه فیلم و سریال شبكه پنج درباره سریال «گرانباری» كه پیش از این قرار بود در این شبكه ساخته شود، گفت: احسان عبدی پور هم اكنون كارگردانی یك سریال را بر عهده دارد و ما منتظریم تا فعالیتش به پایان برسد و سر این سریال حاضر شود.
 
روزهای خوش سعید آقاخانی
 
وی ادامه داد: سریال های «سپیده» و «حكم» هم در حال نگارش هستند و همچنین مجموعه «روزهای خوش» به كارگردانی سعید آقاخانی نیز در مرحله نگارش است كه تاكنون چهار قسمت از متن نوشته شده است و اگر نیمسال اول فیلمنامه به پایان برسد نیمسال دوم وارد پروسه تولید می شود.
 
عمل های زیبایی در «چهره به چهره»
 
الماسی با اشاره به سریال دیگری با عنوان «چهره به چهره» اظهار كرد: «چهره به چهره» داستان عمل های زیبایی است كه در جامعه رخ می دهد كه نویسندگی آن را سعید فرهادی و تهیه كنندگی را مهدی شفیعی بر عهده دارد.
 
فریدون جیرانی با «پاییز تنهایی» می آید
 
وی همچنین درباره ساخت سریالی با كارگردانی فریدون جیرانی اظهار كرد: سریال دیگر ما «پاییز تنهایی» به تهیه كنندگی رحمان سیفی آزاد است و امیدواریم فریدون جیرانی قبل از اینكه درگیر سینما شود تولید این مجموعه را بر عهده داشته باشیم. جیرانی هم در جلساتی كه با هم داشتیم ترجیح می داد زودتر بتواند وارد پروسه تولید سریال شود تا بعدا به سینمایی خود بپردازد.
 
الماسی در پایان درباره قصه این سریال توضیح داد: «پاییز تنهایی» یك قصه ملودرام اجتماعی است كه مضمون كلی آن به زیاده خواهی های جوانان می پردازد؛ اینكه جوانان سعی می كنند با افرادی بزرگ تر از خود ازدواج كنند تا بتوانند از امكانات و ثروت بیشتری برخورار باشند.
1396/04/21
18:38:52
5.0 / 5
5880
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال