جدیدترین خبر رسمی درباره فیلم اصغر فرهادی

جدیدترین خبر رسمی درباره فیلم اصغر فرهادی به گزارش سام فیلم هنوز نگارش فیلمنامه فیلم جدید اصغر فرهادی به پایان نرسیده و تصمیم قطعی برای چگونگی تولید این فیلم، پس از اتمام نگارش فیلمنامه گرفته خواهد شد.


به گزارش سام فیلم به نقل از ایسنا، روابط عمومی دفتر اصغر فرهادی با اشاره به خبر انتشار یافته درباره فیلم جدید این كارگردان در شهر شیراز توضیح داد: «اصغر فرهادی از سال قبل در حال نگارش فیلمنامه فیلم آینده خود است و تصمیم درباره چگونگی تولید این فیلم، بعد از اتمام نگارش فیلمنامه گرفته خواهد شد. طبیعتا هیچ كدام از بازیگران و دست اندركاران این پروژه در این مرحله انتخاب نشده اند.
بعد از اتمام نگارش فیلم نامه اخبار تولید آن از جانب روابط عمومی فیلم منتشر خواهد شد و تنها خبرهایی كه از جانب روابط عمومی فیلم منتشر شود مورد تایید است.»
ثمین مهاجرانی درباره بخش دیگر این خبر كه مربوط به نگارش فیلمنامه چند فیلم كوتاه توسط اصغر فرهادی بود، توضیح داد: «خبر به این شكل حقیقت ندارد. ایشان چند ماه قبل كارگاه فیلمسازی در شمال اسپانیا برگزار كردند، دانشجویان این كارگاه در طول ۱۰ روز زمان برگزاری، بیشتر از ۳۰ فیلم كوتاه ساختند كه بر مبنای ایده های مطرح شده خودشان و پرورش ایده ها به صورت گروهی شكل گرفته و ساخته شدند. دانشجویان مطابق معمول این نوع كارگاه ها از راهنمایی های آقای فرهادی برای ساخت فیلم های كوتاه خود استفاده كردند.»1398/08/03
14:47:27
5.0 / 5
4820
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال