چرا لاله در جشنواره فیلم فجر نیست؟

چرا لاله در جشنواره فیلم فجر نیست؟ به گزارش سام فیلم تهیه كننده فیلم سینمایی «لاله» درباره دلیل نبودن این فیلم در سی وهشتمین جشنواره فیلم فجر توضیح داد.


تورج منصوری كه پیشتر گفته بود این فیلم متقاضی حضور در جشنواره فیلم فجر است، در گفت وگویی با ایسنا بیان نمود: بخش دوم پروژه «لاله» یعنی آنچه من مسئول انجام آن شدم، از اواخر سال قبل آغاز شد و حدود نیمه های شهریور ماه سال جاری ادامه كار را كلید زدیم كه بعد از حدود یك ماه فیلم برداری به پایان رسید. البته این فیلم پلان های زیادی داشت و نتیجه این شد كه پس از آخر كار به یك نسخه سه ساعته راف كات رسیدیم.
او اضافه كرد: سعی كردیم نسخه نهایی فیلم برای عرضه به جشنواره برسد ولی آنچه برای هیأت انتخاب توانستیم آماده نماییم در اندازه دلخواه نبود و یك كپی سه ساعته به هیأت انتخاب عرضه كردیم. در واقع آنها در شرایطی فیلم را دیدند كه صدا گذاری و موسیقی نداشت و تدوین هم كامل نشده بود و برهمین اساس پذیرفته نشد، البته یك شِمای كلی از فیلم را می توانستند ببینند، اما «لاله» با فیلم های مرسوم در سینمای ایران متفاوت می باشد و ریزه كاری های زیادی دارد كه در ارزیابی و تماشای مخاطب تعیین كننده است.


وی افزود: ما به نظر و رأی هیأت انتخاب احترام كامل می گذاریم، اما چون فرصت رویارویی با مخاطب، اهالی رسانه و منتقدان را در جشنواره فجر از دست داده ایم تلاش می نماییم تا حدود دو هفته آینده فیلم را به نسخه نهایی برسانیم و بعد بلافاصله بعد از جشنواره فجر نسخه نهایی را در یك سالن سینمایی با دعوت از اهالی رسانه و همه كسانی كه در این حدود هشت سال قبل با همه بالا و پایین های این پروژه منتظر تماشای «لاله» بودند اكران نماییم.
منصوری تصریح كرد: علاوه بر این اكران ویژه، در تلاش هستیم فیلم را برای نوروز اكران نماییم و ایمان دارم كه «لاله» فروش خیلی خوبی خواهد داشت، تماشاچی با آن ارتباط بسیار گرم و خوبی برقرار خواهد نمود و بطور قطع اگر غیر از این بود قبول نمی كردم بخش دوم این پروژه را با همه مسائل و مشكلاتش بپذیرم.
به گزارش سام فیلم به نقل از ایسنا، از سال 92 كه فیلمبرداری «لاله» به تعلیق درآمد، كارگردانش اسدالله نیك نژاد در صدد ادامه ساخت آن بود كه در نهایت مرحله دوم فیلمبرداری با تهیه كنندگی تورج منصوری كه مدیریت فیلمبرداری را هم از ابتدا برعهده داشت آغاز شد و روز جمعه 19 مهرماه به پایان رسید.
ساخت این فیلم در مرحله اول به تهیه كنندگی پروانه پرتو بود و فیلمبرداری 40 درصد باقی مانده به تهیه كنندگی تورج منصوری انجام شد. «لاله» چند سال قبل بر سر مالكیت گرفتار حاشیه هایی شد كه با برطرف شدن این مورد كار از سرگرفته شد.
فیلم «لاله» درباره ی «لاله صدیق» یكی از قهرمان های اتومبیل رانی ایران است. در این فیلم سارا امیری (در نقش لاله)، ایرج نوذری، سینان تازچو، نیكی كریمی، سام قریبیان، همایون ارشادی، پیام اینالویی، محمود اردلان، امیرعلی دانایی و محمد صادقی همچون بازیگران هستند.

1398/10/23
14:26:29
5.0 / 5
4338
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال