دستور وزیر ارشاد برای ارتقای ساختاری موسسه هنرمندان پیشكسوت

دستور وزیر ارشاد برای ارتقای ساختاری موسسه هنرمندان پیشكسوت سام فیلم: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به درخواست هنرمندان پیشكسوت و پیشنهاد معاون امور هنری دستور به ارتقای ساختاری موسسه هنرمندان پیشكسوت، داد.


به گزارش سام فیلم به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت، به دنبال درخواست هنرمندان عضو این مؤسسه، معاون امور هنری در نامه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انتقال موسسه هنرمندان پیشکسوت از زیر مجموعه معاونت هنری به زیرمجموعه وزیر را پیشنهاد نمود که سیدعباس صالحی با این پیشنهاد موافقت نمود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به نامه معاون امور هنری ضمن تشکر از ارائه این پیشنهاد، دستور داد: «شایسته است با قید فوریت ضمن طرح موضوع در هیات امنای موسسه و مبادرت به اصلاح اساسنامه، برای تصویب آن در شورای عالی انقلاب فرهنگی اقدام لازم صورت گیرد. »
قبل از این سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری در نامه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی باتوجه به فراگیر بودن عرصه ها و رشته های موضوع فعالیت موسسه هنرمندان پیشکسوت، نسبت به حوزه های زیرمجموعه معاونت امور هنری و خواسته هنرمندان در خصوص ارتقای ساختاری موسسه پیشنهاد فوق را مطرح کرده بود.
همین طور برخی از هنرمندان پیشکسوت در نشست هم اندیشی که مدتی پیش انجام شد این درخواست را مطرح کرده بودند.
منبع:

1399/02/24
16:11:53
5.0 / 5
3457
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال