امیدواری مسافرآستانه برای برگزاری آبرومند جشنواره تئاتر فجر

امیدواری مسافرآستانه برای برگزاری آبرومند جشنواره تئاتر فجر به گزارش سام فیلم دبیر سی ونهمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر ابراز امیدواری كرد، جشنواره تئاتر فجر با عنایت به نفس خود و در شرایط كرونایی كشور آبرومند برگزار گردد.


حسین مسافر آستانه که با حکم قادر آشنا، مدیرکل هنرهای نمایشی بعنوان دبیر جشنواره تئاتر فجر منصوب شده است، در گفت وگویی با ایسنا درباره انتخاب خود باتوجه به سابقه دبیری دوره های 24 و 27 این رویداد بیان کرد: واقعیت این است که خود من هنوز از این حکم غافلگیر هستم چون زمان زیادی نمی گذرد که با آقای آشنا صحبت کردم و اگر هر کسی جز ایشان بود، قاطعانه جواب رد می دادم ولی به سبب احترام ویژه ای که برای ایشان قائل هستم، در نهایت این صورت گرفت.
او درباره شرایط ویژه ای که امسال در کشور به سبب شیوع ویروس کرونا حاکم است، اظهار داشت: در این دوره بخاطر کرونا شرایط خاصی داریم که تاکنون تجربه نشده؛ شرایطی که فقط ملی و منطقه ای نیست بلکه بین المللی است و در عین حال بسیار حساس، خطرناک و غیرقابل پیش بینی است. براین اساس نیاز است که شرایط را بسنجیم که البته آنها هم تابع شرایط دیگری با نظر سازمان های بهداشتی است. با این وجود امیدوارم جشنواره باتوجه به نفس آن، آبرومند اجرا شود.
مسافرآستانه با تاکید بر بررسی ها و مطالعاتی که برای چکونگی برگزاری جشنواره باید صورت گیرد درباره اینکه آیا برای این دوره در تصمیمی گیری های خود انعطاف پذیری خواهد داشت تا بنا به شرایط بخش هایی از این رویداد تغییر کند؟ اظهار داشت: من اگر به نتیجه برسم که چه کاری برای جشنواره خوب است اساسا آنرا انجام می دهم، کمااینکه اگر دوره های قبلی دبیری مرا بررسی کنید، مشخص است که نسبت به دوره های قبل تر همه چیز را تغییر دادم.
منبع:

1399/04/11
16:58:55
5.0 / 5
2481
تگهای خبر: تئاتر , جشنواره , نمایش , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال