سام قریبیان:

مردم منتظرند فیلم فاخری در باره حاج قاسم ساخته شود

مردم منتظرند فیلم فاخری در باره حاج قاسم ساخته شود به گزارش سام فیلم کیهان به نقل از سام قریبیان نوشت: از زمانی که به ایران برگشتم ده سال است می گویم سینمای ما قهرمان ندارد و جایی مثلِ تلویزیون هم از این فقدان، رنج می برد. یادم می آید فیلم های جنگی بعد از انقلاب، پدر من (فرامرز قریبیان) و جمشید هاشم پور حضور داشتند آن قدر جذاب بودند که با نگاهی به آمار فروششان می توان به این نکته دست یافت مردم چقدر به این نوع فیلم ها گرایش دارند.


قریبیان همین طور اظهار داشت: همه جای دنیا قهرمان را دوست دارند و ما می توانیم بسیار این فرصت را مغتنم بشماریم و از اسطوره های ماندگارمان، آثار جذاب و دلچسبی بسازیم. وی ادامه داد: همیشه ناراحت این تعلل ها و عدم توجه به قهرمانان مان بوده و هستم؛ از این فقدان رنج می برم. حاج قاسم سلیمانی قهرمان واقعی است و همه مردم خواستارِ ساخت کار فاخری درباره این شهید بزرگوارند.
قریبیان اشاره کرد: اگر می خواهیم این کارها را بسازیم باید در شأن قهرمانان مان بسازیم، این روند درست جلو برود، کودکان و نوجوانان ما هم استقبال خواهند کرد، فیلم های ایرانی را می بینند که می تواند بیشتر آنها را به سبک زندگی و فرهنگ ما نزدیک تر کند. متأسفانه امروز که این شرایط را فراهم نمی کنند فیلم درباره قهرمان مان ساخته شود، بتمن و سوپرمن موفق ترند.


منبع:

1399/10/15
13:47:51
0.0 / 5
701
تگهای خبر: سینما , فروش , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال