یك سینمادار مطرح كرد:

منع تردد شبانه مشكل بزرگ سینمادارهاست

منع تردد شبانه مشكل بزرگ سینمادارهاست یک سینمادار با استقبال از بازگشایی سینماها بعد از مدتها تعطیلی می گوید: بااینکه روشن بودن چراغ حتی یک سالن سینما هم اتفاق خوبی است، اما منع رفت و آمد از ساعت 21 شب مشکلات زیادی را برای فعالیت سینماها هم به وجود می آورد.


علی سرتیپی که صاحب چند سالن سینما در تهران همچون پردیس سینمایی کورش است، در گفت وگویی با ایسنا بیان کرد: از امروز بعدازظهر سالنهای سینمایی را باز خواهیم کرد و از آنجائیکه تمام لوازم مورد نیاز برای رعایت پروتکل های بهداشتی را از پیش در اختیار داشتیم، مقدمات زیادی برای بازگشایی احتیاج نداریم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا با همین یک فیلمی که هم اکنون اکران می شود (دیدن این فیلم جرم است) سینماهای خودرا باز می کند؟ اظهار داشت: فعلا با همین یک فیلم کار شروع می نماییم، چون اگر چراغ یک سالن هم از بین ۱۳ سالن یک مجموعه روشن باشد بهتر است از اینکه همه خاموش باشند. البته اگر بازگشایی سینماها با یک فیلم خوب یا حتی همزمان با جشنواره فجر اتفاق می افتاد بهتر بود.
وی افزود: یکی از بزرگترین مشکلات ما پس از نبودن فیلم خوب برای اکران، منع تردد شبانه از ساعت ۲۱ است. این بدان مدلول است که ساعت 20 باید سالن ها تخلیه شوند پس آخرین سانس سینما باید ساعت ۱۸ باشد و در این شرایط دشوار است که صاحب فیلم های خوب چنین شرایطی را برای اکران اثر خود بپذیرند. با این وجود منتظر هستیم ببینیم در جلسه امروز شورای صنفی نمایش چه فیلم هایی برای اکران متقاضی خواهند بود.1399/10/21
13:47:57
0.0 / 5
606
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال