انیمیشن اقتصاد کشور را می چرخاند

انیمیشن اقتصاد کشور را می چرخاند به گزارش سام فیلم، باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: مدیر مرکز انیمیشن سوره اظهار داشت: انیمیشن شغل آفرین است و اقتصاد کشور را می چرخاند؛ مأموریت ما اینست که تولید انیمیشن در کشور تکثیر شود.


امیررضا مافی مدیر مرکز انیمیشن سوره در مورد علاقه مندان به ساخت یا حوزه انیمیشن اظهار داشت: ما در مرکز انیمیشن سازمان سینمایی سوره به صورت مکرر در حال تلاش هستیم تا انیمیشن را در سرتاسر ایران گسترش دهیم و شعار ما فرا تهران است. او اضافه کرد: سال جاری در رویداد رویازی که در ماه پیش برگزار شد، هشت اثر از استان ها آمده بودند و چهار اثر از تهران داشتیم که پرتاب های نهایی و پیش نهایی را انجام دادند.
مافی در مورد قول ساخت انیمیشن ها در سالهای پیش رو اظهار داشت: همه انیمیشن های سینمایی که قول ساخت آنها را داده بودم در استانهای متفاوتی ساخته می شوند. امیررضا مافی افزود: همه انیمیشن هایی که قول آنها داده شده است در حال تولید در شهر های دیگر هستند و هرکدام از این ها تا مرحله ای پیش رفته اند. ما قول اکران سالی یک انیمیشن را دادیم که انیمیشن‎ «مسافری از دایتیا» از شهر مشهد، «رویاشهر» استان اصفهان شهر کاشان، «یوز» از کرمان اسامی انیمیشن های در حال کار هستند. مدیر مرکز سوره افزود: ما در حال تلاش هستیم تا انیمیشن را در سرتاسر کشور تکثیر نماییم و اعتقادمان اینست که انیمیشن این امکان را دارد تا در هر جایی که می شود زیر ساخت های فنی آنرا ایجاد و برپا کرد، تولیداتی داشته باشیم. مافی اضافه کرد: انیمیشن شغل آفرین است و اقتصاد کشور را می چرخاند. من این قول را به همه دوستان در همه استان ها می دهم که مأموریت ما و آن چیزی که دغدغه اش را داریم اینست که انیمیشن تکثیر شود. تا الآن هم این تلاش را کردیم تا این اتفاق بیفتد. همینطور ما یک مرکز گریزی داریم نه اینکه به مرکز اصلی توجه نداشته باشیم اما باید تولید انیمیشن را در استانهای دیگر فراهم نماییم. ۵۵۵۵


منبع:

1401/09/11
13:24:51
5.0 / 5
686
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال