كریم لك زاده در گفتگو با مهر:

سراغ صفحه حوادث روزنامه ها رفتم، فیلم كوتاه با نامی عجیب

سراغ صفحه حوادث روزنامه ها رفتم، فیلم كوتاه با نامی عجیب سام فیلم: كریم لك زاده این روزها مشغول ساخت یك فیلم كوتاه است كه به مبحث حوادث در روزنامه ها می پردازد.


كریم لك زاده كارگردان سینما در گفتگو با خبرنگار مهر درباره جدیدترین فعالیت های خود اظهار داشت: چندی قبل فیلمبرداری فیلم كوتاه «ماچ سینمایی» را به آخر رساندیم كه بعد از اتمام مراحل فنی درباره حضور در جشنواره ها تصمیم گیری می گردد. وی با اشاره به اینكه فیلمبرداری در لوكیشینی در تهران انجام شد، بیان كرد: «ماچ سینمایی» درباره شخصیتی است كه برای صفحه حوادث یكی از روزنامه ها مطلب می نویسد. این فیلم یك خشونتی در بطن دارد و به دنبال این است كه بگوید روزنامه ها خود حادثه نیستند بلكه تصویری از حادثه هستند از همین رو ما در این فیلم به دنبال این هستیم كه ببینیم خود خشونت با تصویری از خشونت چه تفاوتی دارند. لك زاده با اشاره به اینكه «ماچ سینمایی» به صورت مستقل تولید شده است، اظهار نمود: انجمن سینمای جوانان ایران به ما علاقه ای ندارد و دیگر ما هم علاقه مان را به این انجمن از دست داده ایم از همین رو «ماچ سینمایی» به تهیه كنندگی مهدی رشیدی و حمیدرضا زبیر ساخته می گردد. كارگردان «كله سرخ ها» در انتها اظهار داشت: سونیا سنجری و صادق بابایی بازیگران فیلم هستند.
دیگر عوامل این فیلم كوتاه عبارتند از نویسنده و كارگردان: كریم لك زاده، فیلمبردار و آهنگساز: پویان رنجبر، تدوین: پویان شعله ور، دستیار تدوین: فرزانه قربانی، صدابردار: هادی معنوی پور، دستیار كارگردان: احد محمد كرمی، طراح گریم: حسناخانمحمدی، گرافیست: سعید فروتن، عكاس: حمید شاد، دستیار فیلمبردار: محمد نصیری، بازیگران: صادق بابایی، سونیا سنجری، لی لی فرهادپور، روشنك جراحی، طراحی صحنه و لباس: كریم لك زاده، تهیه كننده: مهدی رشیدی، حمیدرضا زبیر.

1397/03/06
13:13:21
5.0 / 5
4563
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال