گذر لوطی هاشم و بدون تماشاگر در شهرزاد

گذر لوطی هاشم و بدون تماشاگر در شهرزاد به گزارش سام فیلم «بدون تماشاگر» به كارگردانی امیر اخوین و «گذر لوطی هاشم» به كارگردانی حسین تبریزی عنوان نمایش های تازه ای است كه از بیست آذرماه در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.


به گزارش سام فیلم به نقل از روابط عمومی پردیس تئاتر شهرزاد، دو اثر نمایشی تازه از بیست آذرماه در پردیس تئاتر «شهرزاد» روی صحنه خواهد رفت.
نمایش «بدون تماشاگر» به نویسندگی ابوالفضل كاهانی و كارگردانی امیر اخوین عنوان اثر نمایشی تازه ای است كه از تاریخ ۲۰ آذرماه در سالن شماره ۲ پردیس تئاتر شهرزاد اجراهای خویش را آغاز می كند.
طبق برنامه ریزی های انجام شده، این نمایش هرشب ساعت ۱۹ روی صحنه خواهد رفت. علی سرابی و آزاده صمدی بازیگرانی هستند كه در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

تهیه كنندگی نمایش « بدون تماشاگر» بر عهده سعید خانی است، او كه قبل از این بعنوان تهیه كننده و پخش كننده سینما شناخته می شود، در اولین حضور خود در حوزه تئاتر به سراغ نمایشی با مضمون اجتماعی رفته است.

پیش خرید بلیت های این نمایش طی روزهای آینده در سایت های اینترنتی آغاز خواهد شد و علاقه مندان می توانند به صورت حضوری از گیشه پردیس تئاتر شهرزاد، بلیت های این نمایش را خریداری كنند.

همچنین از جانب دیگر، نمایش «گذر لوطی هاشم» به كارگردانی حسین تبریزی عنوان نمایش تازه دیگری است كه از ۲۰ آذرماه در سالن شماره ۱ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.

ابوالفضل حاجی خانی نویسندگی این نمایش را بر عهده داشته است و روایتگر یك قصه عاشقانه در دوره پهلوی اول است، تمرینات این گروه نمایشی از ماه ها قبل شروع شده و آمادگی های لازم برای اجرای نخست این نمایش در پردیس تئاتر شهرزاد صورت گرفته است.

«گذر لوطی هاشم» اولین تجربه كارگردانی حسین تبریزی در حوزه تئاتر است، او بیشتر از این تله فیلم هایی را برای صدا و سیما تولید كرده است و جز كارگردانان تلویزیونی شمرده می شود. تبریزی كارگردانی فیلم های «افسونگر» و«مساله میهن، مشكل ملیحه» را در كارنامه خود دارد.

نمایش موزیكال «وامانده تهران!» به نویسندگی و كارگردانی علی شعایی عنوان اثر تازه ای است كه در تاریخ ۲۲ و ۲۳ آذرماه در ایام پنجشنبه و جمعه در قالب دو اجرا روی صحنه خواهد رفت.
نمایش «مده آی سن مدار» به كارگردانی بورژین عبدالرزاقی تا آخر آذرماه سال جاری به اجراهای خود در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد ادامه خواهد داد.

الیكا عبدالرزاقی، احمد ساعتچیان و مهدی بجستانی بازیگرانی هستند كه در این نمایش به ایفای نقش می پردازند و تهیه كنندگی آن بر عهده امین زندگانی است.

نمایش «مثل آب برای شكلات» به نویسندگی و كارگردانی ابراهیم پشت كوهی هم عنوان اثر نمایشی است كه از تاریخ ۱۴ آذر اجراهای خویش را در سالن شماره ۱ پردیس تئاتر شهرزاد شروع كرده است و اجراهای این نمایش تا آخر آذرماه ادامه خواهد داشت.

رویانونهالی، بهنام پانیزه، معصومه بیگی، فاطمه جعفری، سارا شاهی، افسانه پرمر، علیرضا سرحدی، مسعودخادمی، سارینا ترقی، فاطمه احسان فر، غزل لوری، محمد شورانی بازیگرانی هستند كه در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

برنامه های آینده پردیس تئاتر شهرزاد، طی روزهای آینده با استفاده از روابط عمومی اعلام خواهد شد.1397/09/17
15:04:44
5.0 / 5
4463
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال