توضیحات فریدون جیرانی درباره پیشنهاد اجرای یك برنامه سینمایی

توضیحات فریدون جیرانی درباره پیشنهاد اجرای یك برنامه سینمایی سام فیلم: فریدون جیرانی به دنبال انتشار برخی خبرهای غیررسمی درباره اجرای برنامه ای سینمایی در شبكه یك متنی را منتشر نمود.


این كارگردان سینما و تلویزیون در متنی كه در اختیار ایسنا گذاشت، توضیح داد: «دوستانی كه می خواستند اسپانسر یك برنامه سینمایی با من باشند، تماس گرفتند و قراری گذاشتیم. در این قرار آنها هدف شان را از اجرای این برنامه گفتند كه بیشتر جنبه فرهنگی برایشان مهم بود.
در این قرار صحبت اجرا در شبكه یك به میان آمد كه آقای شكیبانیا سردبیر سابق «مجله 24» كه از تهیه كنندگان آن شبكه بود، پیشنهاد داده بود برنامه را در شبكه یك اجرا نماییم. من مدیر محترم شبكه یك را از شبكه سه و بعد پنج می شناختم برای ساخت سریال «پاییز تنهایی» با ایشان در شبكه پنج ملاقات داشتم و برای ایشان به خاطر سواد و شرافت كاری احترام زیادی قائل بودم و هستم.
با آقای شكیبانیا در شبكه یك برای ساخت این برنامه در دفترشان گفتگو كردم؛ گفت وگویی كوتاه درباره ی روش تحلیلی برنامه؛ همین گفت وگو تنها صحبت ما درباره برنامه بود بدون رسیدن به نتیجه ی مشخص كه نتیجه منوط به مذاكرات بعدی ایشان شد؛ بدین سبب نه تلویزیون به من پیشنهاد برنامه داده و نه برنامه ای تصویب شده است. فقط حرف زدیم، همین.»
به گزارش سام فیلم به نقل از ایسنا، اخیرا اخباری غیررسمی از اجرای فریدون جیرانی در شبكه یك برای برنامه ی سینمایی انتشار یافته است.1397/10/24
19:51:39
5.0 / 5
4420
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال