مسعود فراستی این دفعه به بهترین فیلم تاریخ سینمای جهان می تازد؟

مسعود فراستی این دفعه به بهترین فیلم تاریخ سینمای جهان می تازد؟ به گزارش سام فیلم برنامه هفت جمعه شب مقرر است نگاهی ویژه به بهترین فیلم سیاسی تاریخ سینما داشته باشد.


به گزارش سام فیلم به نقل از خبر آنلاین، كانال اطلاع رسانی برنامه سینمایی هفت در خبری نوشته كه در میز نقد سینمای جهان این هفته این برنامه مقرر است جواد طوسی قاضی دادگستری و منتقد سینمایی كه رفاقتی دیرینه با مسعود كیمیایی دارد، دركنار سعید قطبی زاده نویسنده معروف مجله فیلم و مسعود فراستی منتقد خبرساز سینمای ایران در برنامه ای كه مجری اصلی آن محمدحسین لطیفی است به نقد شاهكار سینمایی صدساله گذشته سینمای سیاسی جهان بپردازند.
آنها مقرر است «همشهری كین» اورسون ولز را نقد كنند. فیلمی درباره زندگی یك كاندیدای ریاست جمهوری آمریكا و مصائب زندگی یك دولتمرد كه سال هاست بعنوان یك شاهكار سینمایی در هالیوود از آن نام برده می شود و در نظرسنجی های مختلف عنوان بهترین فیلم تاریخ سینما را از آن خود كرده است.
حال باید دید نگاه مسعود فراستی كه عادت به نقدهای تند و گاه ناباورانه و حاوی توهین دارد، نسبت به این فیلم چه خواهد بود و او كه زمینه تخصصی اش تاریخ سینماست درباره «همشهری كین» چه می گوید. ۲۵۸۲۵۸

1398/03/17
14:36:50
5.0 / 5
4692
تگهای خبر: آنلاین , سینما , سینمایی , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال