توضیحات كارگردان زنان كوچك درباره بازیگری مریل استریپ، اما واتسون و سیرشا رونان در این فیلم

توضیحات كارگردان زنان كوچك درباره بازیگری مریل استریپ، اما واتسون و سیرشا رونان در این فیلم به گزارش سام فیلم گرتا گرویگ، كارگردان و نویسنده نامزد دریافت جایزه اسكار، در گفت وگویی از بازیگرانی كه در فیلم «زنان كوچك» با آنها همكاری داشته است، گفت.


به گزارش سام فیلم به نقل از خبر آنلاین، تركیب بازیگران رویایی شامل نامزدهای اسكار، اما واتسون، مریل استریپ، سیرشا رونان، لارا درن و... در «زنان كوچك» بازی دارند. سونی پیكچرز مقرر است این فیلم را در ۲۵ دسامبر عرضه نماید. گرتا گرویك در مصاحبه جدیدی كه با هفته نامه اینترتیمنت داشته درباره بازیگران فیلم و احترامش نسبت به آنها صحبت كرده است. وی اظهار داشت: «سیرشا رونان كه برای «لیدی برد» برنده جایزه گلدن گلوب و نامزد جایزه اسكار شده بود و با تیموتی شالامی در این فیلم همبازی بود، بار دیگر در «زنان كوچك» با هم هم بازی شدند و به ترتیب نقش های جو مارچ و تئودور لارنس را ایفا می كنند و یك احساس عاشقانه مدرن بین این دو وجود دارد كه ضربان قلب فیلم را تشكیل می دهد. من آنها را دوست دارم. آنها بعنوان بازیگران زنده تماشایی هستند و یك احساس همراه شدن واقعی در بین آنها وجود دارد و آنها مانند یك جفت سنتی سینمایی دیده می شوند.» گرویك در ادامه اظهار داشت: «من نمی دانم چه می كنند. منظورم همین جادو است. من آنها را راهنمایی می كنم اما همه چیز آنجاست.»
برای نقش «مگ»، بزرگترین خواهر مارچ، كه آرمان هایش عموما درونی است، گرویك، اما واتسون را برگزیده است. گرویك درباره او اظهار داشت: «برای من واتسون تجسم همه آن چیزی بود كه درباره خواهران مارچ به آن علاقمند بودم. او باهوش است و بسیار متفكر است. او راهی خارج از كشور است كه هر كاری كه در توانش است بعنوان یك فعال برابری جنسیتی انجام دهد. واتسون در اینجا در نقش مگ با ذهنیت سازگارتری بازی می كند.» كارگردان «زنان كوچك» در ادامه اظهار داشت: «مگ مارچ شخصیتی است كه مدت هاست به صورت اشتباه درك می شود. كاری كه واتسون با شخصیت مگ انجام داد، او آنقدر خونسردی و عشق بالایی دارد كه با هوش بالایی همراه می باشد. چونكه او كاملا درك كرده كه چه كاراكتری را ایفا می كند. واتسون آمادگی گستردگی برای ایفای این نقش دارد.» گرویك در ادامه با اشاره به اینكه لارا درن كه نقش مادر و سرپرست خانواده را بازی می كند، واقعا مادر بود اظهار داشت: «هر یك از دختران برای درد دل و مشكلاتشان به سراغ مادر می آمدند. لارا درن مادر، خواهر و محرم راز همه افراد حاضر در این مجموعه بود.» در نهایت مریل استریپ نقش عمه ثروتمند خانواده مارچ را بازی می كند. گرویك اظهار داشت: «استریپ وقتی كه دختر جوانی بود كتاب را خیلی دوست داشت و فكر می كند این خیلی مهم می باشد. او به من می اظهار داشت: به من بگو دوست داری چه كاری انجام بدهم؟» گرویك در ادامه درباره استریپ كه ۲۱ بار نامزد و ۴ بار برنده اسكار شده اظهار داشت: «بیش از این هر چیزی كه درباره استریپ بگویم اضافه است. صفات او قابل دسترس نیستند.» منبع: ایندی وایر/ ۱۵ اوت ۲۵۸۲۵۸

1398/05/26
15:27:26
5.0 / 5
4393
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال