جشنواره فیلم سیدنی لغو شد

جشنواره فیلم سیدنی لغو شد به گزارش سام فیلم جشنواره فیلم «سیدنی» كه قرار بود در ماه «ژوئن» و در مشهورترین شهر استرالیا برگزار گردد به علت انتشار ویروس «كرونا» لغو شد.


به گزارش سام فیلم به نقل از ورایتی، قرار بود این جشنواره فیلم از سوم ژوئن كارش را آغاز كند و تا چهاردم همین ماه به فعالیت خود ادامه دهد، اما بعد از آن كه مقامات ایالت «نیو ساوت ولز» اجتماعات بزرگ را به علت انتشار ویروس «كرونا» تا اواسط ماه «ژوئن» ممنوع اعلام كردند، مسئولان برگزاری این جشنواره ناچار به تغییر برنامه های خود شدند.
گرداننده های این جشنواره تاریخ جدیدی را برای برگزاری این مراسم امسال تعیین نكرده و در عوض اعلام نموده اند جشنواره فیلم سیدنی در سال ۲۰۲۱، تاثیرگذارتر از پیش باز خواهد گشت.
تا روز چهارشنبه، ۵۵۷ مورد ابتلای قطعی به ویروس «كرونا» در استرالیا به ثبت رسیده كه ۲۶۶ مورد آن در ایالت «نیو ساوت ولز» گزارش شده است.
«ناشن موودلی» مدیر جشنواره فیلم «سیدنی» می گوید: «با كمال تاسف، اعضا و هیئت مدیره جشنواره فیلم «سیدنی» برای نخسیتن بار در طول تاریخ برگزاری این رویداد، خبر لغو جشنواره سال جاری را اعلام می كنند. تصمیم لغو جشنواره فیلم «سیدنی» سال جاری با عنایت به جدیدترین سفارش های اعلام شده برای كم كردن سرعت شیوع ویروس«كرونا» و دستور اعلام شده از جانب مقامات «نیو ساوت ولز» در خصوص ممنوعیت اجتماعات بیشتر از ۵۰۰ نفر تا تاریخ چهاردم ژوئن، صورت گرفته است. با عنایت به شیوع پرسرعت این ویروس در محیط پیرامون، اعضا و هیئت مدیره جشنواره فیلم «سیدنی» می دانند لغو این جشنواره هرچند ویرانگر اما تنها تصمیم مسئولیت پذیرانه ممكن بوده است. در هر صورت، سلامت و امنیت جامعه اولویت نخست ما بوده است.»1398/12/28
22:43:15
5.0 / 5
3311
تگهای خبر: جشنواره , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال