فراخوان تئاتر ۱۹ برای عصر فاصله گذاری اجتماعی

فراخوان تئاتر ۱۹ برای عصر فاصله گذاری اجتماعی عمارت نوفل لوشاتو برای اجرای تئاترهایی متناسب با عصر فاصله گذاری اجتماعی در زمانه شیوع ویروس كرونا، فراخوانی با عنوان «تئاتر ۱۹» منتشر نمود.


به گزارش سام فیلم به نقل از روابط عمومی عمارت نمایشی نوفل لوشاتو، آغاز فصل جدید فعالیتهای این عمارت همچون دیگر مجموعه های نمایشی زیر سایه کرونا قرار گرفته است؛ ویروسی که تمامی ارکان زیست آدمی را در سراسر جهان دست خوش تغییراتی اساسی کرده و پیشبینی می شود تا مدت ها آثارش را باقی خواهد گذاشت. بدین منظور، عمارت نوفل لوشاتو مبادرت به تدوین و انتشار فراخوانی متفاوت از سال های پیشین و متناسب با مقتضیات عصر فاصله گذاری اجتماعی کرده است.
این فراخوان شامل بخش های تئاتر صحنه ای، مونولوگ، دیگرگونه های اجرایی و پژوهش خواهد بود که اولین مرحله آن به پذیرش ایده در بخش «دیگرگونه های اجرایی» اختصاص دارد.
در هفته های آتی، فراخوان بخش های دیگر هم منتشر خواهد شد.
متن این فراخوان به شرح زیر است:
فراخوان در چند مرحله و در بخش های متنوع و مختلف (همچون تئاتر صحنه ای، مونولوگ، دیگرگونه های اجرایی، پژوهش) تدوین و برای فعالان عرصه تئاتر منتشر می شود که مرحله نخست از این فرایند چندماهه به بخش دیگرگونه های اجرایی اختصاص دارد.
مراحل انتخاب آثار:
الف) پر کردن فرم ثبت نام که شامل مشخصات اثر، مشخصات کارگردان، طرح و شیوه اجرایی و ارسال آن به آدرس ایمیل nofeltheater۱۹@Gmail.com است.
ب) در صورت پذیرفته شدن طرح و شیوه اجرایی، از کارگردان دعوت می شود تا در جلسه ای حضوری به تشریح شیوه های کاربردی ایده خود برای هیات انتخاب آثار بپردازد.
ج) نام آثاری که مرحله دوم را گذارنده اند، پس از بازنگری نهایی و در صورت پذیرفته شدن، در جدول اجرا قرار می گیرد تا با حمایت عمارت نوفل لوشاتو و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای، اجرای خویش را در این مجموعه نمایشی آغاز کنند.
گاه شمار فراخوان:
تکمیل و ارسال فرم ثبت نام تا تاریخ: ۱۵مرداد ۹۹
اعلام اسامی طرح های پذیرفته شده: ۲۰مرداد ۹۹
مرحله دوم و مصاحبه حضوری با هیات انتخاب: ۲۵ الی ۳۰مرداد ۹۹
اعلام نتایج مصاحبه: ۱شهریور ۹۹
بازنگری برای انتخاب نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از ساعت ۱۰ تا ۱۸ با شماره های ۶۶۴۸۳۷۴۲ و ۶۶۹۵۲۶۰۰ تماس بگیرند.1399/04/22
16:10:39
5.0 / 5
2372
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال