همرفیق با اجرا و كارگردانی شهاب حسینی مجوز گرفت

همرفیق با اجرا و كارگردانی شهاب حسینی مجوز گرفت به گزارش سام فیلم با صدور مجوز ساخت «همرفیق» به كارگردانی شهاب حسینی این برنامه وارد فرایند جدی تری برای پخش می شود.


به گزارش سام فیلم به نقل از ایسنا، «همرفیق» یک برنامه ترکیبی و گفتگو محور است که با کارگردانی و اجرای شهاب حسینی برای پخش در سامانه های VOD از سازمان سینمایی مجوز گرفته است.
این برنامه که فعلا گفته شده از مهرماه پخش می شود، محور هنری و اجتماعی با مهمانانی سرشناس دارد.
تهیه کنندگی و نویسندگی این برنامه برعهده حسن خدادای پور است.
بجز این برنامه، روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، همینطور اطلاع داده است که شورای صدور پروانه ساخت آثار غیر سینمایی در جلسه های اخیر خود با ساخت دو عنوان داستانی بلند، یک عنوان داستانی کوتاه و دو عنوان مستند موافقت کرده است.

براین اساس پروانه ساخت فیلم داستانی بلند «زمین خاکی» به تهیه کنندگی مهری شیرازی، کارگردانی میر حامد میرعظیمی و نویسندگی مریم فهیمی، داستانی بلند «ماجرای مدرسه» به تهیه کنندگی و کارگردانی شاهپور حسینی رابری و نویسندگی نجیبه نعمتی، داستانی کوتاه «زندگی دوباره» به تهیه کنندگی محمد مهدی محمدی علی آبادی، کارگردانی و نویسندگی پیام محمودی کردستانی، مستند «شش در چهار» به تهیه کنندگی، کارگردانی و نویسندگی محسن خان جهانی و مستند «صنعت یاران» به تهیه کنندگی فرهاد مقربی، کارگردانی و نویسندگی آبتین فضائلی صادر گردیده است.

منبع:

1399/05/26
23:46:07
5.0 / 5
1837
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال