نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس:

مشكلات بیمارستان 515 تختخوابی رفع شد

مشكلات بیمارستان 515 تختخوابی رفع شد به گزارش سام فیلم لرستان نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مشكلات بیمارستان ۵۱۵ تختخوابی رفع شد.


مهرداد ویسکرمی در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: یکی از اشکالات حوزه انتخابیه بیمارستان ۵۱۵ تختخوابی جایگزین بیمارستان شهدای عشایر بود که به خاطر نوسانات شدید قیمت و مشکلاتی که به وجود آمده بود متوقف شده بود.
وی خاطرنشان کرد: در این راستا بعد از بازدیدی که صورت گرفت مشخص شد با عنایت به گرانی های به وجود آمده بود قرارگاه خاتم با لیست بهای قبلی نمی توانست کار کند و چند جلسه در این حوزه با قرارگاه خاتم و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی برگزار گردید.
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس تصریح کرد: هفته گذشته به اتفاق دکتر نیکبخت جلسه ای با ساکی معاون توسعه منابع فیزیکی و آمار عمرانی وزارت بهداشت برگزار گردید که توافقاتی حاصل شد.
ویسکرمی افزود: طرفین قرارداد که یک مثلث بودند هرکدام تعهداتی داشتند؛ یک طرف موسسه شهید رجایی از قرارگاه خاتم بود که قرار شد در هفته جاری اقدامات لازم را برای فعال سازی پروژه انجام دهد؛ امیدواریم بزودی شاهد رونق گرفتن ساخت بیمارستان باشیم.
وی بیان نمود: دانشگاه علوم پزشکی هم قرار شد صورت وضعیت و تعدیل پروژه را انجام دهند و تا هفته آینده نهایی کنند و برای وزارت بهداشت بفرستند.
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس افزود: دانشگاه علوم پزشکی استان صورت وضعیت و تعدیل پروژه را برای ارسال به وزارت متبوع نهایی کرده و بعد از آن لیست املاک مورد تهاتر (توافق دوطرف نسبت به تسویه بدهی و مطالبات) را به مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومان به قرارگاه معرفی خواهد نمود.
ویسکرمی عنوان کرد: دفتر توسعه منابع فیزیکی و آمار عمرانی دستور دادند ضریب بالاسری قرارداد ۱ و ۲ به ۱ و ۳ ارتقاء پیدا کند و در سقف ۱۰ درصد هم آیتم های ضرر ده اصلاح شوند و طوری شود که قرارگاه خاتم هم متضرر نشود.
وی اظهار نمود: امید می رود با عنایت به نگاه مثبت مسؤلان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به لرستان اقدامات لازم طی یک هفته صورت گیرد چونکه با تکمیل این طرح تحول بزرگی در امکانات پزشکی استان ایجاد خواهد شد.
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس خاطرنشان کرد: قرارگاه خاتم مبلغ زیادی به واسطه زیرگذر گلدشت از شهرداری خرم آباد طلب دارد درصورتی پرداخت ۲۰ میلیارد از آنرا در بیمارستان صرف خواهند کرد.
ویسکرمی افزود: امیدواریم که یکی یکی به صورت نقطه زن پروژه های حوزه انتخابیه و استان را دنبال نماییم.
منبع:

1399/06/24
13:46:48
5.0 / 5
1967
تگهای خبر: آموزش , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال