۲۵۰ فیلم ایرانی متقاضی جشنواره جهانی فجر

۲۵۰ فیلم ایرانی متقاضی جشنواره جهانی فجر به گزارش سام فیلم در حالیکه همچنان فرصت ثبت نام فیلمهای ایرانی در جشنواره جهانی فیلم فجر باقی است، تابحال بیشتر از ۲۵۰ فیلم درخواست حضور در این رویداد سینمایی را تکمیل کرده اند.


به گزارش سام فیلم به نقل از ستاد خبری سی وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر، صاحبان ۲۵۱ فیلم ایرانی تا آخر هفته اول فروردین ماه فرم درخواست حضور در جشنواره را تکمیل کرده اند؛ این فیلمها شامل آثار کوتاه، مستند و داستانی می شود.
۱۵۴ فیلم کوتاه و ۹۷ فیلم بلند مستند و داستانی، مجموع ۲۵۱ فیلم متقاضی حضور در جشنواره را می سازند. از میان ۹۷ فیلم بلند، ۶۸ اثر فیلم بلند داستانی و ۲۹ فیلم، مستند است.
همان گونه که پیش از این در خبرها اعلام شده بود مهلت ثبت نام فیلمهای ایرانی برای حضور در جشنواره جهانی فیلم فجر تا روز ۱۷ فرودین ماه ۱۴۰۰ تمدید شده است و آخرین زمان عرضه نسخه فیزیکی آثار هم ۲۱ فروردین است.
دبیرخانه بخش فیلمهای ایرانی جشنواره در روزهای نوروز هم به مدت سه روز نسخه های فیزیکی آثار را دریافت کرد.
متقاضیان حضور در جشنواره با رفتن به سایت جشنواره به آدرس www.fajriff.com امکان ثبت درخواست برای حضور در این رویداد را دارند.
سی وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر ۵ تا ۱۲خرداد ۱۴۰۰ به دبیری محمدمهدی عسگرپور نویسنده، کارگردان و تهیه کننده سینما در تهران برگزار می گردد.
منبع:

1400/01/11
11:48:07
5.0 / 5
662
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال