پخش مسابقه ایران و كامبوج در سینما مجوز گرفت

پخش مسابقه ایران و كامبوج در سینما مجوز گرفت به گزارش سام فیلم بلیت فروشی برای پخش مسابقه امروز تیم ملی فوتبال در سینماها مجوز گرفت.


به گزارش سام فیلم به نقل از ایسنا، در حالیکه سینمادارها از یک هفته قبل برای پخش مسابقه های فوتبال مقدماتی جام جهانی درخواستی را مطرح کرده بودند، سرانجام این درخواست برای روز جمعه ۲۱ خردادماه عملی می شود.
طبق پیگیری های انجام شده از راه انجمن سینمادارها، مجوز پخش فوتبال در سینماها تا عصر روز گذشته صادر نشده بود و دست اندرکاران در ارتباط با دنبال گرفتن مجوز اداره اماکن بودند. براین اساس فعلاً اجازه پخش مسابقه قوتبال روز جمعه میان ایران و کامبوج صادر گردیده است.
البته برای مسابقه های قبلی و هم بازی های والیبال پردیس سینمایی ملت بلیت فروشی داشت و طبق گفته مدیر این مجموعه پخش مسابقات به علت چندمنظوره بودن یکی از سالن های پردیس و داشتن مجوز انجام می شد.
بدین سان امروز برخی سینماهای تهران و شهرستان ها برای ساعت ۱۹ یک سانس فروش بلیت برای پخش مسابقه فوتبال را باز کرده اند.
پیشتر محمدرضا صابری - سخنگوی انجمن سینمادارها - به ایسنا اظهار داشته بود: هم اکنون یکی از بهترین راه ها برای اینکه مخاطب متوجه شود سینماها باز هستند و شرایط مناسبی به لحاظ رعایت پروتکلهای بهداشتی دارند، همین پخش فوتبال در سینماها است. این مورد در شورای صنفی نمایش مطرح شده و دوستان تهیه کننده هم علیرغم اینکه در سالهای گذشته نقطه نظراتی داشتند و مثلا باید درصدی از مبلغ بلیت فروشی به صاحبان فیلمها داده می شد، سال جاری موافق انجام این کار بودند.
منبع:

1400/03/21
20:21:09
5.0 / 5
290
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال