واكنش الهام پاوه نژاد به شایعه دریافت پول برای تزریق واكسن ایرانی

واكنش الهام پاوه نژاد به شایعه دریافت پول برای تزریق واكسن ایرانی الهام پاوه نژاد می گوید شایعه دریافت پول در ازای تزریق واکسن ایرانی کرونا توسط هنرمندان به سبب اشتباه فاحش شاهین صمدپور و آن چه وی در استوری اینستاگرامش منتشر کرد، رخ داد.به گزارش سام فیلم به نقل از خبر آنلاین، یکی از اتفاقاتی که در هفته های اخیر حول وحوش نام الهام پاوه نژاد رخ داد، واکسن ایرانی زدنش به همراه اعضای گروه نمایش «لاموزیکا» بود. از او پرسیدیم به نظرش چرا بجای تقدیر بابت داوطلب شدن برای تزریق واکسن ایرانی، از طرف عده ای با واکنش هایی عجیب وغریب مواجه شد؟
پاوه نژاد با اشاره به اینکه «بخش عظیمی از این اتفاق به سبب اشتباه فاحش و حتی غیرقابل بخشش آقای شاهین صمدپور در استوری اینستاگرام شان رخ داد»، می گوید: «هنگامی که ایشان مدعی شدند وزارت بهداشت و مسئولین تولید واکسن «کووایران برکت» بجای اعتمادسازی عمومی، با سلبریتی ها قرارداد بسته اند تا آنها واکسن بزنند و ترس مردم این طور بریزد، ادعایی که به هیچ عنوان صحت نداشت. با من به هیچ عنوان نه قراردادی بسته و نه حتی تماسی گرفته شده بود و این در حالی بود که چنین اتفاقی در تمام دنیا رخ می داد و بعنوان مثال در آمریکا به سلبریتی ها پول می دادند تا متقاضی تزریق واکسن فایزر شوند. ما اگر این کار را در ایران می کردیم هم، کار اشتباهی نکرده بودیم اما نکردیم و متهم شدیم!»
این بازیگر و کارگردان که قرار بود با «لاموزیکا» دومین تجربه کارگردانی اش در تئاتر را از سر بگذراند اما به سبب قرمز شدن وضعیت کرونا در تهران فعلا به ناگزیر دست نگه داشته است، ادامه می دهد:
«شایعه ساختند که واکسن زدن ما، نمایشی بوده است و فقط پول گرفته ایم تا تبلیغ نماییم و کسی از خود نپرسید منِ نوعی، شخص من، همکارانم و دیگر دوستانم که واکسن ایرانی زدند، قرار نیست بتوانیم شب، سرمان را با آرامش بر زمین بگذاریم؟! ما چه میزان باید بی وجدان باشیم که چنین کاری کنیم؟! چه میزان پول باید به ما بدهند که ما را بخرند؟! و ما باید چه میزان از انسانیت تهی شده باشیم که راضی به چنین کاری شویم؟! پس از اعتراضات ما بود که آقای صمدپور که ادعای کذبش سبب به وجود آمدن این تصور نادرست شد باردیگر در اینستاگرامش پوزش خواست و نوشت پس از تماس دوستانش با او که از چهره ها و هنرمندان شناخته شده و قابل اعتماد متقاضی تزریق واکسن ایرانی بوده اند متوجه شده که اشتباه کرده است.»
متن کامل این گفت و گو را در الهام پاوه نژاد: خودمان برای تزریق واکسن ایرانی داوطلب شدیم، ریالی هم پول نگرفتیم بخوانید.
۵۷۲۵۹

1400/04/16
12:42:20
5.0 / 5
447
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال