جمشید هاشم پور:

شما پشتوانه سینمای ایران هستید

شما پشتوانه سینمای ایران هستید سام فیلم: نخستین اکران مردمی فیلم سینمایی «شین» اجرا شد.


به گزارش سام فیلم به نقل از خبر آنلاین؛ نخستین اکران مردمی فیلم سینمایی «شین» با حضور شهاب حسینی (تهیه کننده)، جمشید هاشم پور، افسانه ناصری و حسین عابدینی (بازیگران) و میثم کزازی (کارگردان) در حالی در پردیس سینمایی مگامال انجام شد که در پی استقبال زیاد تماشاگران، نمایش فیلم در یک سانس اصلی و دو سانس فوق العاده صورت گرفت. جمشید هاشم پور قبل از نمایش این فیلم سینمایی در سالن اصلی و پس از آن که با تشویق پرشور تماشاگران روبه رو شد اظهار داشت: «این لطف و محبت شماست که موجب می شود خدمتگزارانتان -که ما هستیم- در خدمت شما باشیم. پشتوانه سینمای ایران شما هستید نه ما. اول شما تماشاگران هستید بعد ما هستیم و تا شما نباشید ما بازیگران هم نیستیم.»
در ادامه شهاب حسینی بعد از تشکر از مخاطبان برای حضور در سالن های سینما برای تماشای فیلم اظهار داشت: «مهمترین انگیزه همه ما که کار می نماییم تماشاگران هستند. حتی اگر بهترین فیلم ها را هم بسازیم اما اگر مخاطبی نباشد که آنرا ببینید یا اشتباهاتمان را به ما گوشزد کند هیچ ارزشی ندارد. » ایشان سپس درباره ی دلیل همکاری اش با کارگردان های جوان اظهار داشت: «من برای هر کاری که آستین بالا زدم علاوه بر دلیلهای شغلی، فراتر از آنها جانمایه آن قصه توجهم را جلب کرده و سبب شده که با برخی از دوستان کنار هم قرار بگیریم و اهتمام نماییم آن حرف اصلی و جان مایه و حسی که به خودمان منتقل شده را به مخاطب انتقال بدهیم.» این بازیگر مطرح سینما و نمایش خانگی با اعلان اینکه چند سال پیش که آقای کزازی فیلمنامه «شین» را پیشنهاد کرد از تفاوت آن با دیگر فیلمنامه ها خوشحال شدم اظهار داشت: «اینکه در فیلم «شین» این امکان را پیدا کردم که از چهره های پیشکسوت، بزرگتر و عزیزمان در سینما، بهره ببرم دلیل دیگری بود که این کار را پذیرفتم. »
شهاب حسینی همین طور با یادی از زنده یاد سیامک اطلسی اظهار داشت: «افتخار این را داشتم که در آخرین نقش آفرینی سینمایی آقای اطلسی از حضورشان بهره ببرم. برای همه پیشکستونان سینمای ایران آرزوی سلامتی دارم و امیدوار هستم دیدن این عزیزان روی پرده سینما بعد مدت ها همانطور که به خودم بسیار چسبید به شما هم بچسبد.» حسین عابدینی دیگر بازیگر فیلم هم درباره ی حضورش در «شین» اظهار داشت: «من در این فیلم نقش زیادی ندارم. وقتی این کار به من پیشنهاد شد گفتم نقش کوتاه است اما به خاطر آقا شهاب حسینی و جمشید هاشم پور پذیرفتم.»
عابدینی سپس خاطره ای از سالهای قبل تعریف کرد: «وقتی آقای هاشم پور «پرواز از اردوگاه» را بازی کرده بودند من میوه فروش بودم. پول نداشتم، بلیت بخرم و بروم فیلم را ببینم. صبر می کردم وقتی شلوغ می شد، دزدکی می رفتم داخل و فیلم را می دیدم.» ایشان سپس با خنده خطاب به جمشید هاشم پور اظهار داشت: «آقا جمشید حلال کن» ۵۷۲۲۶


منبع:

1401/06/17
19:28:58
5.0 / 5
578
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال