دست ناپیدا شاه حسینی به فجر می رسد؟

دست ناپیدا شاه حسینی به فجر می رسد؟ به گزارش سام فیلم، «دست ناپیدا» که قرار بود جهت شرکت در جشنواره فجر ساخته شود، هنوز کلید نخورده و در صورت فراهم شدن شرایط آذرماه پیش تولیدش شروع می شود.


کمتر از پنج روز تا پایان زمان اعلام شده ثبت نام در جشنواره فیلم فجر باقی مانده و برخی فیلم هایی که در تدارک شرکت در این رویداد بودند، هنوز به مرحله ساخت نرسیده اند.
«دست ناپیدا» یکی از این فیلمها بود که قرار بود به کارگردانی انسیه شاه حسینی ساخته شود. وی در صدد است تا بعد از ۱۱ سال فیلم جدیدی را جهت شرکت در جشنواره ی فجر بسازد که فعلاً شرایط آن فراهم نشده است.
پروانه ساخت برای فیلمنامه «دست ناپیدا» مدتی پیش از سوی سازمان سینمایی صادر شد و سیدسعید سیدزاده، تهیه کننده این فیلم در گفت وگویی با ایسنا در رابطه با آخرین وضعیت آن بیان نمود: مقدمات اولیه مثل لوکیشن و آنچه در ارتباط با گروه تولید بوده را تا حدودی آماده کرده ایم ولی منتظر تأمین سرمایه هستیم. در این مورد مذاکراتی انجام شده و امیدواریم به نتیجه برسد تا بتوانیم کار را شروع نماییم و فیلم هم به جشنواره برسد.
وی با تکیه بر فدا نکردن کیفیت فیلم اضافه کرد: اگر شرایط فراهم گردد آذرماه پیش تولید را آغاز خواهیم کرد.
سیدزاده پیشتر اظهار داشته بود: «دست ناپیدا» به صورت کامل در استان خوزستان ساخته خواهد شد و فیلمی در حوزه دفاع مقدس و کاملا ارزشی است که آیندگان ما نیاز دارند قصه هایی شبیه آنرا ببینند. فیلم، یک قصه اجتماعی در میانه های جنگ و روایتگر ایثارگری یک قشر خاصی از جامعه در دوران جنگ است.
انسیه شاه حسینی آخرین فیلمش را سال ۱۳۹۰ با نام «زیباتر از زندگی» ساخت و «پنالتی»، «شب بخیر فرمانده» و «غروب شد بیا» دیگر فیلمهای وی در دهه ۸۰ هستند.
منبع:

1401/08/27
13:30:33
5.0 / 5
816
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال