اعلام نامزدهای جوایز فیلم مستقل اسپریت 2022

اعلام نامزدهای جوایز فیلم مستقل اسپریت 2022 به گزارش سام فیلم، نامزدهای سی و هشتمین دوره جوایز فیلم مستقل «اسپریت» با پیشتازی فیلم «همه چیز همه جا به یکباره» اعلام گردید.


به گزارش سام فیلم به نقل از اسکرین، فیلم «همه چیز همه جا و به یکباره» ساخته «دانیل کوان» و «دانیل شاینرت» در سی و هشتمین دوره جوایز فیلم «اسپریت» با هشت نامزدی پیشتاز شد و بعد از آن فیلم «تار» اثر «تاد فیلد» با هفت نامزدی قرار گرفت.
این دو فیلم در کنار «استخوان ها و همه» ساخته «لوکا گوادانینو»، «پدر ما: شیطان» به کارگردانی «الی فومبی» و «زنان صحبت می کنند» ساخته «سارا پولی» برای کسب جایزه بهترین فیلم این جوایز رقابت خواهند کرد.
فیلم «همه چیز همه جا به یکباره» در شاخه های بهترین کارگردانی و فیلمنامه هم نامزد کسب جایزه شده و «میشل یئو» ستاره این فیلم هم در شاخه بهترین بازیگر نقش اصلی نامزد کسب جایزه شناخته شده است. این اولین سالی است که جوایز فیلم اسپریت جوایز بخش بازیگری را بدون مرزبندی جنسیتی اعطا می کند.
همینطور فیلم «تار» در شاخه بهترین کارگردانی، فیلمنامه و بهترین بازیگر نقش اصلی (کیت بلانشت) نامزد شده و «نینا هوس» هم برای این فیلم نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل است.
فیلم «پس از خورشید» به کارگردانی «شارلوت وب» هم در ۵ شاخه همچون بهترین فیلم اول، بازیگر نقش اصلی و بهترین بازیگر نوظهور نامزد کسب جایزه ارائه شد.
فیلمهای «کورساژ» به کارگردانی «ماری کروتزر»، «جوی لند» ساخته «سعیم صادق»، «لئونور هیچگاه نمی میرد» از «مارکیتا رامیرز اسکوبار»، «بازگشت به سئول» ساخته «دیوی چو» و فیلم «سنت عمر» به کارگردانی «الیس دیوپ» هم در شاخه بهترین فیلم بین المللی جوایز اسپریت، نامزد دریافت جایزه هستند.
مراسم اعطای جوایز سی و هشتمین دوره جوایز فیلم مستقل اسپریت روز چهارم مارس ۲۰۲۳ (۱۳ اسفند) در سانتامونیکای لس آنجلس برگزار می گردد.

منبع:

1401/09/02
12:55:13
5.0 / 5
675
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال