مدیر شبكه آموزش داور بخش پویانمایی جشنواره فیلم ایثار شد

مدیر شبكه آموزش داور بخش پویانمایی جشنواره فیلم ایثار شد سام فیلم: حسین ساری مدیر شبكه تلویزیونی آموزش، داوری بخش انیمیشن دومین جشنواره ملی فیلم ایثار را پذیرفت.به گزارش سام فیلم به نقل از ستاد خبری دومین جشنواره ملی فیلم ایثار، حسین ساری به همراه دیگر كارشناسان این بخش آثار پویانمایی رسیده به جشنواره را داوری خواهند كرد.
ساری ضمن بازدید از دبیرخانه و دیدار با سید مرتضی حسینی مدیركل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت: حضور هنرمندان صاحب نام در جشنواره و در عرصه ترویج فرهنگ ایثار در جامعه كه هدف برگزاری این جشنواره است می تواند آموزش و تشویق برای هنرمندان جوان را به دنبال داشته باشد.
وی درباره بخش پویانمایی عنوان كرد: آثار بسیار خوبی در پویانمایی تولید شده اند؛ آثاری كه زمان شان تا ۲۵ دقیقه هم می رسد در مبحث ایثار و شهادت تولید شده اند كه می تواند از جانب دبیرخانه مورد توجه قرار گیرند.
ساری خرید آثار برتر جشنواره و تولید امكان پخش از تلویزیون را یكی از طریق های پشتیبانی از هنرمندان جوان دانست و اظهار داشت: در این صورت هنرمندان جوان انگیزه بیشتری برای حضور در جشنواره خواهند داشت و در این زمینه فعالیت بیشتر و بهتری خواهند كرد به خصوص در بخش پویانمایی كه به لحاظ فنی و نیروهای انسانی در تهیه و تولید به مبالغ بیشتری نیاز دارد.
علاوه بر ساری، مصطفی رزاق كریمی، مهدی فرجی، سید حسین حق گو، محمد نقی فخیم و مرجان ریاحی در جمع داوران جشنواره فیلم ایثار دیده می شوند.
دومین دوره جشنواره كه با تاكید بر ایثار اجتماعی و سبك زندگی ایثارگران برگزار می شود در بخش پویانمایی پذیرای آثاری است كه حداكثر زمان آن ۱۵ دقیقه باشد. اثر برگزیده این بخش علاوه بر لوح تقدیر و تندیس، مبلغ سی میلیون ریال دریافت خواهد نمود.

1397/03/04
14:18:37
5.0 / 5
5244
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال