چهل و دو نمایش جدید مجوز گرفتند

چهل و دو نمایش جدید مجوز گرفتند سام فیلم: شورای ارزشیابی و نظارت اداره كل هنرهای نمایشی برای اطلاع رسانی در خصوص برنامه های آینده تالار های نمایشی تهران فهرست نمایش هایی را كه در هفته گذشته موفق به دریافت مجوز اجرا شده اند اعلام كرد.


به گزارش سام فیلم به نقل از روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی، شورای ارزشیابی و نظارت در هفته گذشته مجوز اجرای ۱۹ نمایش حرفه ای، پنج نمایش كودك، هفت اجرای نمایشنامه خوانی، یك پرفورمنس، یك نمایش كمدی و ۹ اجرای سرگرمی را برای ماه آبان و آذر صادر كرد.
در بخش نمایش حرفه ای، مرتضی جلیل دوست نمایش "مجلس مختلف خوانی " را به تالار مولوی می برد و سروش كریمی و بابك كیوانی نمایش «سرتاسر» را كه اثری فیزیكال و عاشورایی است در خانه نمایش دا روی صحنه می برند.
نمایش «مادر ایكاروس» به كارگردانی رضا عباسی در تالار مشایخی و «من» اثر فرهاد تجویدی در تماشاخانه شانو اجرای خویش را شروع كرده اند. «تنهایی پر هیاهو» به كارگردانی امیر كاوه آهنین جان در سالن سمندریان و «درانتظار آدولف» اثر علیرضا كوشك جلالی برای سالن ناظرزاده، «سه كله پوك» كار مصطفی میری برای سینما ایران، نمایش «خواب خوب خواب» به كارگردانی سلیم باشكوه برای اجرا در ارغنون، نمایش «مورچه» كار علی مسعودی برای اجرا در تئاتر تهران، نمایش «دو دلقك و نصفی» اثر جلال تهرانی برای اجرا در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «گم و گور» به كارگردانی امیر مهندسیان برای اجرا در سالن ناظر زاده، نمایش «بارون تابستانی» كار كورش كلانتری برای اجرا در خانه نمایش دا، نمایش «كوریولانوس» اثر حامد اصغر زاده برای اجرا در تئاتر تهران، نمایش «فعل» به كارگردانی محمد رضایی راد برای اجرا در سالن چهارسوی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «جنین» به كارگردانی طاووس حسین نژاد برای اجرا در سالن مشایخی، نمایش «شیوه به قداست رساندن یك اعتراف كننده نامعتبر» كار آرش واحدی برای اجرا در پالیز، نمایش «شهاب سنگ» كار مهدی گتمیری برای اجرا در ارغنون، نمایش «یازده نفر» كار حسام كلانتری برای اجرا در خانه رایزن و نمایش «آندورا» به كارگردانی میثم عبدی برای اجرا در تماشاخانه باران مجوز اجرای خویش را دریافت كرده اند.
پنج نمایش كودك هم در لیست برنامه های اجرای سالن های فرهنگسراهای تهران قرار گرفته است. نمایش «خرگوش دانا و گرگ بد گنده» به كارگردانی ایرج صادقی طاری در فرهنگسرای شفق، نمایش «بزبزقندی» به كارگردانی مهرداد قرآن كیش در فرهنگسرای ابن سینا، نمایش «انگیری منگیری» كار سجاد آقابابایی در سرای محله سعادت آباد، نمایش «چوپان و چوب جادویی» كار محمدحسین داداش نیا در فرهنگسرای فردوس و نمایش «دادگاه حیوانات» به كارگردانی علی شاه صفی در فرهنگسرای ابن سینا اجرا می شوند.
سالن های شهرزاد، گندم، ارغنون، فرهنگسرای نیاوران و مجموعه فرهنگی و هنری آزادی هم نمایشنامه های «گل شمعدانی»، «روز واقعه»، «جمجمه ای در كافه مارا»، «عشق آباد»، «صفر مركزی»، «آرش » و «مرگ فروشنده» را در برنامه نمایشنامه خوانی خود قرار داده اند.
اجرای پرفورمنس «فراموشی موازی» كاری از شاهد علوی در خانه نمایش داد و اجرای كمدی«صمد و ممد» كار بابك نهرینی در سینما تئاتر خانوادگی نور در برنامه های آینده اجرا قرار گرفته اند. ۹ مجوز اجرا هم در حوزه سرگرمی صادر شده است.


 

1396/08/21
00:13:18
5.0 / 5
5121
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال