جلسه شورای سیاستگذاری كودك آنلاین برگزار شد، ثبت نام ۹۴ فیلم

جلسه شورای سیاستگذاری كودك آنلاین برگزار شد، ثبت نام ۹۴ فیلم به گزارش سام فیلم ۹۴ فیلم و ۴۱ ایده در بخش فیلم كوتاه جشنواره كودك آنلاین ثبت نام شده است.به گزارش سام فیلم به نقل از ستاد خبری جشنواره، جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره «كودك آنلاین» با حضور سیدجمال هادیان دبیر جشنواره، علیرضا تابش مدیرعامل و حبیب ایل بیگی قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی، اعضای شورای سیاستگذاری و دبیران بخش های مختلف این جشنواره در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه سیدجمال هادیان دبیر جشنواره كودك آنلاین با اشاره به این كه دبیرخانه جشنواره كودك آنلاین خارج از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تجهیز شده و شروع به كار كرده است، خاطرنشان كرد: تابحال استقبال خوبی از جانب ایده پردازان و فیلمسازان صورت گرفته است.
علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در این نشست با اشاره به این كه یكی از مهم ترین وظایف بنیاد فارابی تولید محتوا در حوزه سینمای كودك و پشتیبانی از حركت های فرهنگی در این حوزه می باشد، اظهار داشت: رویكرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این جشنواره تولید نگاه تخصصی به شبكه های اجتماعی است كه همین مبحث فرصت مناسبی برای گفتمان سازی به حساب می آید و به همین بهانه متخصصان حوزه رسانه می توانند دیدگاه خویش را در این زمینه مطرح كنند.
مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی بیان كرد: برگزاری این جشنواره زمینه آموزش به والدین را فراهم می آورد و باعث تقویت دیدگاه های انتقادی كودك در فضای مجازی می گردد و امید ما بر این است كه جشنواره كودك آنلاین آرام آرام راه خویش را میان مردم پیدا كند.
در این جلسه حسین شیخ الاسلامی دبیر محتوایی جشنواره ضمن عرضه یك گزارش، اظهار داشت: ضریب نفوذ جشنواره هم اكنون وضعیت مطلوبی دارد چون كه امروز بیشتر جامعه هدف ما از وجود چنین جشنواره ای اطلاع دارد اما، مبحث اصلی این است كه آنها دقیق نمی دانند كه مبحث اصلی چیست، بنابراین ثبت نام برای بخش فیلم كوتاه دو برابر بخش وب سری و ایده بوده است.
صادق زنگنه دیگر عضو شورای سیاستگذاری در این نشست درباره اهمیت جذب دانش آموزان در این جشنواره صحبت و عنوان كرد: ما كار خویش را با جلساتی با مدیران وزارت ورزش و جوانان آغاز كردیم و مقرر است تا با معرفی سمن های مربوط به فضای مجازی پیگیر آموزش و توجیه اهداف جشنواره در شهرستان ها باشیم.
در آخر این نشست كه به عرضه گزارش دبیران بخش ها اختصاص داشت، طیبه فلكیان دبیر اجرایی جشنواره با اشاره به اینكه روند دریافت آثار تابحال به خوبی انجام شده است، اظهار نمود: تا به امروز ۹۴ فیلم و ۴۱ ایده در جشنواره ثبت نام شده است كه با عنایت به نوپا بودن این رویداد، رقم قابل قبولی است.

1397/09/16
22:22:10
5.0 / 5
4334
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال