حرف و حدیثی كه برای یك نمایش كمدی در یزد به راه افتاد

حرف و حدیثی كه برای یك نمایش كمدی در یزد به راه افتاد به گزارش سام فیلم مسئول برگزاری نمایش كمدی خشوك شو با اشاره به گلایه برخی مراجعان كتابخانه در خصوص صدای زیاد و مزاحم این برنامه، تصریح كرد: صدای این برنامه بسیار ناچیز است به صورتی كه حتی در سالن مطالعه كتابخانه هم شنیده نمی گردد و به هیچ وجه آزاردهنده نیست.


«محسن جاور» مدیر گروه هنری پیوند در گفت وگو با خبرنگار ایسنا با بیان این كه برنامه ی مذكور هیچ گونه مزاحمتی برای مطالعه كنندگان كتابخانه شرف الدین علی یزدی تولید نكرده است، اظهار نمود: این تالار از 25 سال قبل تابحال میزبان برگزاری برنامه های گوناگونی بوده و طرح چنین مشكلی واقعیت ندارد.
وی ادامه داد: بررسی های میدانی انجام شده در ایام اخیر كه با رجوع به سالن مطالعه كتابخانه انجام شد، نشان داد كه در حالت حداكثر صدای اجرای نمایش مذكور تنها بسیار ناچیز صدای موزیك برنامه تنها در محوطه كتابخانه شنیده می گردد و این صدای ناچیز حتی به سالن مطالعه هم نمی رسد كه بتواند برای مراجعان آزاردهنده باشد.
این مسئول با اشاره به استقبال چشمگیر مردم و علاقمندان از این برنامه فرهنگی شاد، خاطرنشان كرد: حرف و حدیث های بوجود آمده چاره مناسبی برای تعطیل كردن این برنامه كه با هدف شادی مردم یزد مهیا شده، نیست و خوب بود كه آنهایی كه در این باره گلایه داشتند، پیش از طرح آن با استفاده از رسانه، مبحث را با متولیان این برنامه در بین می گذاشتند.
وی با اشاره به این كه كمبود سالن نمایش در شهر یزد علت انتخاب تالار شرف الدین علی برای اجرای برنامه با وجود مشكل فضای محدود و نبود پاركینگ بوده است، تصریح كرد: اگر واقعاً این برنامه عامل بازدارنده ای برای مطالعه مراجعان كتابخانه است این سئوال مطرح می گردد كه پس چرا مسئولان و كتابداران كتابخانه در این برنامه شركت می كنند؟
جاور به سابقه 25 ساله فعالیت های هنری خود اشاره و تصریح می كند: من همانند خیلی از هنرمندان دیگر یزد در این سالن بزرگ شده و تابحال برنامه های زیادی را در همین سالن اجرا كرده ام و شاید استقبال از این برنامه شاد و مفرح زمینه برخی شیطنت های بوجود آمده بوده باشد.
این هنرمند عرصه نمایش استان در انتها هم تصریح كرد: این برنامه شاد و مفرح به مدت یك ماه برا مردم یزد اجرا می گردد و امیدواریم میزبان خوبی برای مردم دیارمان باشیم.
1397/09/18
13:50:46
5.0 / 5
5205
تگهای خبر: نمایش , هنرمند , هنرمندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال