جشنواره تورنتو استفاده از ماسك را اختیاری كرد

جشنواره تورنتو استفاده از ماسك را اختیاری كرد سام فیلم: تصمیم جشنواره فیلم تورنتو در خصوص اختیاری كردن استفاده از ماسك در این رویداد سینمایی سبب بروز نگرانی درباره ایمنی شركت كنندگان شده است.


به گزارش سام فیلم به نقل از هالیوود ریپورتر، در صورتیکه هفتاد و دومین جشنواره فیلم ونیز در ایتالیا و همین طور سینماهای آمریکا با استفاده الزامی ماسک در حال برگزاری و نمایش فیلم هستند، جشنواره فیلم تورنتو اعلام نموده استفاده از ماسک در حین تماشای فیلم در این رویداد سینمایی الزامی نیست.
مسئولان این جشنواره سینمایی اعلام نموده اند که تمامی پروتکل های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا را رعایت میکنند و در هر نمایش حداکثر ۵۰ مخاطب با فاصله گذاری اجتماعی به تماشای فیلم خواهند نشست.
پروتکل های بهداشتی اعلام شده از طرف جشنواره تورنتو کمی ابهام آمیز است و استفاده از ماسک در همه جا الزامی است اما مخاطبان در هنگام نشستن روص صندلی خود الزامی به استفاده از ماسک ندارند.
عملکرد کشور کانادا در مهار شیوع ویروس کرونا موثر بوده است اما گفته میشود مردم این کشور قبل از وضع قوانین جدید علاقه ای به استفاده از ماسک نداشته اند.
نگرانی نسبت به برگزاری جشنواره تورنتو با قوانین نه چندان سختگیرانه، یادآور جشنواره فیلم ساندس در ماه ژانویه و اوایل همه گیری کروناست که این رویداد سینمایی را به محل انتشار ویروس تبدیل کرد.

منبع:

1399/06/19
13:03:25
5.0 / 5
1881
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال