چرا پژمان جمشیدی این همه حاشیه دارد؟

چرا پژمان جمشیدی این همه حاشیه دارد؟ سام فیلم: مهدی صباغ زاده، تهیه کننده سینما و تلویزیون از همکاری با علی انصاریان و دلیل احتمالی حاشیه های پژمان جمشیدی صحبت کرده است.


به گزارش سام فیلم به نقل از خبر آنلاین، مهدی صباغ زاده، تهیه کننده سینمایی«رمانتیسم عماد و طوبا» که در این فیلم با علی انصاریان همکار بود دلیل چالش های به وجود آمده برای پژمان جمشیدی و حواشی ایجاد نشده برای علی انصاریان را عوامل مختلفی می داند، او درباره این حواشی می گوید: «علی انصاریان هیچ حاشیه ای نداشت، انسانی بود که با همه آدم ها ارتباط درست و مناسبی داشت و با هیچ کس برخورد بدی نمی کرد و یک انسان کامل بود. در این چهل و دو سال بعد از انقلاب، من با هنرمندان زیادی کار کرده ام و نمونه ای مانند علی انصاریان ندیده بودم، اما ممکنست آقای جمشیدی حاشیه ساز باشد و من هم حواشی ایشان را دنبال نمی کنم.»
صباغ زاده درباره بازیگری پژمان جمشیدی نیز می گوید: « پژمان جمشیدی یا بازی بدی دارد، یا جایش در سینما درست نیست، یا خیلی ادا در می آورد و خیلی از موارد دیگر در ایجاد این حواشی تاثیر بگذارند. ممکنست پژمان جمشیدی ذاتا هنرپیشه نباشد، اما به هر حال کار می کند و مورد توجه تهیه کنندگان نیز قرار گرفته است.» متن کامل گفت و گو با مهدی صباغ زاده را در خبرآنلاین بخوانید. ۵۸۲۴۵


منبع:

1400/01/07
15:29:25
5.0 / 5
639
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال