درخواست خانه سینما از سینماگران

درخواست خانه سینما از سینماگران هیات مدیره خانه سینما از اعضای صنوف سینمایی درخواست نمود که برای جلوگیری از گسترش کرونا با دیگر اقشار جامعه همراهی کنند.روز گذشته، 21 فروردین ماه گزارشی در ایسنا درباره رعایت نشدن پروتکلهای بهداشتی در بعضی پروژه هایی که در حال فیلمبرداری هستند منتشر شد؛ آن هم در شرایطی که بخاطر شروع موج چهارم کرونا در کشور، ستاد ملی مقابله با این بیماری 10 روز تعطیلی سراسری بجز مشاغل گروه یک را اعلام نموده است.
بعد از آن سازمان سینمایی اعلام کرد، در شهرهایی که از جانب ستاد ملی کرونا قرمز اعلام می شوند با عنایت به ممنوعیت تجمع، تهیه کنندگان پروژه های سینمایی و نمایش خانگی ملزم به توقف فیلمبرداری و رعایت کامل شرایط تولید در وضعیت قرمز کرونایی هستند.
حالا خانه سینما (جامعه اصناف سینمایی کشور) هم جهت رعایت پروتکلهای بهداشتی و محدودیت های اعلامی در همراهی با دیگر بخش های سینمایی به مدت 10 روز تعطیل شده است.
در اظلاعیه روابط عمومی خانه سینما آمده است: « با تایید اقدام سازمان سینمایی نسبت به تعلیق پروژه ها در ایام اخیر، از همکاران گرامی درخواست می نماییم تا با پایبندی بر اصول لازم بهداشتی، برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا با دیگر اقشار جامعه ایران همراهی کنند.

همینطور از تهیه کنندگانی که داوطلبانه نسبت به تعویق پروژه هایشان اقدام نموده اند، صمیمانه سپاسگزاریم. به احترام جان یکایک همکارانمان پایبندی به پروتکلهای مربوطه را فراموش نکنیم تا هرچه سریعتر تلخی ها آخر یابد.
هیات مدیره خانه سینما»
منبع:

1400/01/22
21:13:22
5.0 / 5
989
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال