با شیوع ویروس كرونا فرهنگ سینما رفتن فراموش شد

با شیوع ویروس كرونا فرهنگ سینما رفتن فراموش شد همدان مدیر سینماهای مؤسسه بهمن سبز حوزه هنری همدان با اعلان اینکه در وضعیت فعلی فرهنگ سینما رفتن فراموش شده است، اظهار داشت: در گذشته استقبال از سینما در همدان شرایط مطلوبی داشت و سینماهایش در میان مردم از مقبولیت خوبی برخوردار بود.


سعید شرفی در گفت و گو با ایسنا، بیان کرد: در مدت یک سال و نیمی که از شیوع بیماری کرونا می گذرد، هزینه های سینما سر بار است و به عبارتی از جیب هزینه می شود.
وی با اشاره به اینکه سال قبل تعدادی تعدیل نیرو در مجموعه صورت گرفت اما امسال تا حالا تعدیل نیرویی اتفاق نیفتاده است، اضافه کرد: در ایام کرونائی تسهیلاتی به این قشر تعلق نگرفت همین طور برای سینماها مبادرت به دریافت وام کردیم که باتوجه به شرایط سخت موفق به دریافت نشدیم.
شرفی با اعلان اینکه متأسفانه کسی درباره مباحث فرهنگی و هنری جامعه دغدغه ندارد و این مباحث در جامعه نادیده گرفته می شود، تصریح کرد: سینما قلب تپنده هفت هنر بود اما هم اکنون وضعیت خوبی ندارد.
وی تاکید کرد: سینما در وضعیت شیوع ویروس کرونا حتی در وضعیت قرمز کرونائی امن ترین مکان برای گذراندن اوقات فراغت خانواده ها است، چونکه تمامی دستورالعمل های بهداشتی در آن به بهترین نحو رعایت می شود.
مدیر سینماهای مؤسسه بهمن سبز حوزه هنری همدان در آخر اشاره کرد: خوشبختانه سال قبل در رده بندی مشاغل سینماها از رده سه با رده دو ارتقاء پیدا کردند و همین موجب می شود چراغ سینما کم و بیش روشن باشد.1400/02/12
23:08:55
5.0 / 5
293
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال