طرحی برای اكران دو فیلم برای كشاندن مردم به سالن های سینما

طرحی برای اكران دو فیلم برای كشاندن مردم به سالن های سینما سام فیلم: پیشنهاد شورای صنفی نمایش در خصوص حمایت سازمان سینمایی از اکران دو فیلم با قابلیت کشاندن مردم به سالن ها، در جلسه آینده کارگروه بررسی لطمه های کرونا در سینما، بررسی خواهد شد.به گزارش سام فیلم به نقل از خبر آنلاین، در تازه ترین جلسه کارگروه کرونا در سینما، پیشنهاد شورای صنفی نمایش در خصوص حمایت سازمان سینمایی از اکران دو فیلم با قابلیت کشاندن مردم به سالن ها، توسط مرتضی شایسته، دبیر این شورا عنوان شد و بعد از بحث و تبادل نظر، قرار شد این پیشنهاد در شورای صنفی نمایش کامل تر شود و در جلسه فوق العاده کارگروه در هفته آتی تصمیم گیری شود.
در این جلسه حسین انتظامی از سیدحسین سیدزاده، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر بابت پیگیری اختصاص وام ۴ درصدی جهت تسویه بدهی سینماها به دفاتر پخش قدردانی و درخواست نمود موانع اداری تنها سینمای باقیمانده در این فهرست نیز با وجود اتمام مهلت مقرر، صورت گیرد.
همچنین گزارشی توسط معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی درباره پرداخت حمایت های کارگروه بررسی لطمه های کرونا در سینما طی ماه های فروردین و اردیبهشت ارائه شد و حیدری خلیلی از پرداخت ۲۱ میلیاردریال اردیبهشت تا اختتام هفته و ۳۵ میلیاردریال فروردین تا اختتام تیر طبق فهرست انتشار یافته آگاهی داد.
در ادامه، رئیس سازمان سینمایی بر انتشار جزئیات حمایت های ستاد کرونا در سال قبل مانند دو ماهه ابتدای امثال طی روزهای آینده تاکید نمود.
سعید رجبی فروتن، محمد رحمتی، منوچهر شاهسواری، محمد قاصداشرفی، محمدرضا فرجی و مسعود نجفی از دیگر حاضران در این نشست بودند.
۵۷۵۷


منبع:

1400/04/01
20:56:40
5.0 / 5
390
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال