در تودیع و معارفه مدیركل های هنرهای نمایشی و دفتر موسیقی چه گذشت؟

در تودیع و معارفه مدیركل های هنرهای نمایشی و دفتر موسیقی چه گذشت؟ سام فیلم: تودیع و معارفه مدیركل هنرهای نمایشی و مدیركل دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور معاون امور هنری و مدیران و مشاوران معاونت  برگزار شد.


به گزارش سام فیلم به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت ارشاد، در این مراسم حكم های جدید مدیركل هنرهای نمایشی، دفتر موسیقی و مسئول حراست معاونت توسط معاون امور هنری وزارت ارشاد به مسئولان جدید داده شد.
سید مجتبی حسینی ـ معاون امور هنری وز ارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ـ در این مراسم با قدردانی از خدمات شفیعی، طالبی و سلمان زاده اظهار داشت: خانه و حوزه فرهنگ و هنر به گونه ای است كه هر فردی از هر حوزه ای به آن وارد شود، در این خانه مقیم می گردد و هرچند ممكن است جابجایی هایی صورت گیرد اما باز هم در خانه فرهنگ و هنر فعالیت می نمایند. برای مهدی شفیعی، فرزاد طالبی و محمدرضا سلمان زاده در مسئولیت های جدید آرزوی موفقیت دارم.
او ادامه داد: تغییر در مجموعه ها می تواند فضایی را جهت استفاده از ظرفیت های جدید و فكرهای نو با عنایت به خدمات و فعالیت های قبلی فراهم كند و امیدواریم كه شهرام كرمی، علی ترابی و رضا عمرانی موفق باشند.
حسینی با تاكید بر اهمیت برنامه ریزی و نظارت بر تحقق برنامه ها اظهار داشت: با عنایت به اهمیت برنامه ریزی كه امری كمی است و نظارت بر تحقق برنامه ها، مشاور برنامه ریزی و نظارت راهبردی در معاونت فعال شد و امین مویدی اصفهانی از هنرمندانی كه تحصیلات و تجارب برنامه ریزی دارد، بعنوان مشاور برنامه ریزی و نظارت راهبردی معاونت فعالیت می كند.
همچنین مهدی شفیعی ـ مدیركل پیشین هنرهای نمایشی ـ اظهار كرد: سیستمی كه از توان موجود و نیروی انسانی استفاده نماید موفق است و اداره كل هنرهای نمایشی نیروهای متخصص و ظرفیت های خوبی دارد كه در این سال ها به تئاتر كمك كردند و امیدوارم پس از این هم به این ظرفیت توجه گردد. تغییرات تئاتر در سال های اخیر زیاد بوده و توجه به تئاتر عمومی تر شده كه اگر به این تغییرات و تئاتر استان ها توجه گردد، اتفاقات خوبی را در تئاتر رقم می خورد.
او درباره مدیركل جدید این بخش اظهار داشت: شهرام كرمی از نیروهای توانمند و مدیران خوب تئاتراست و امیدوارم در این عرصه موفق باشد.
در ادامه شهرام كرمی ـ مدیركل جدید هنرهای نمایشی ـ در سخنانی با قدردانی از تلاش ها و خدمات شفیعی بیان كرد: انتظار هنرمندان تئاتر نسبت به امكانات و زیرساخت های حوزه تئاتر افزایش یافته و نسل جوان در حوزه تئاتر حضور فعالی دارد كه قابل توجه است و امیدواریم با تعامل هنرمندان و همكاران اداره كل بتوانیم قدم های موثری را برای رشد و تعالی تئاتر برداریم.
فرزاد طالبی ـ مدیركل سابق دفتر موسیقی ـ به دلیل سفر، در این مراسم حضور نداشت اما علی ترابی ـ مدیركل جدید دفتر موسیقی ـ با قدردانی از زحمات طالبی بیان كرد: موسیقی در همه عرصه ها و بزنگاه های كشور و جامعه همراه بوده است اما حمایت كافی از موسیقی نشده است. تلاش می نماییم تا ارتباط بیشتری با هنرمندان موسیقی و اعتماد بیشتری تولید شود و هنرمندان دفتر موسیقی را خانه خود بدانند و اجماع و همدلی بین هنرمندان موسیقی بیش از گذشته فراهم گردد.
سپس سید امین مویدی اصفهانی ـ مشاور برنامه ریزی و نظارت راهبردی معاونت امور هنری ـ هم در این مراسم اظهار داشت: امیدواریم در راه سیستماتیك كردن برنامه ها و فعالیت های هنری در این دوره قدمی برداریم.
محمدرضا سلمان زاده ـ مسئول سابق حراست معاونت امور هنری ـ هم اظهار داشت: آنچه در این سال ها در حوزه معاونت هنری انجام شد در جهت قوانین و اهداف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده است.
سپس رضا عمرانی ـ مسئول جدید حراست معاونت امور هنری ـ هم اظهار داشت: امیدواریم با ادامه فعالیت ها و خدمات قبلی صیانت از مجمموعه معاونت هنری و فعالیت های هنری به نحو مناسب فراهم گردد.1397/01/03
12:11:16
5.0 / 5
4701
تگهای خبر: تئاتر , خدمات , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال