معرفی نمایش های پرمخاطب ایرانشهر

معرفی نمایش های پرمخاطب ایرانشهر سام فیلم: نمایش «زندانی خیابان دوم» به كارگردانی مه لقا باقری با بیش از هشت هزار نفر مخاطب یكی از پرتماشاگرترین نمایش های تماشاخانه ایرانشهر معرفی گردید.


به گزارش سام فیلم به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل تماشاخانه ایرانشهر، نمایش های «فهرست مردگان» به كارگردانی رضا ثروتی با ۳ هزار و ۶۱۳ مخاطب، «شلتر» به كارگردانی امین میری با ۳هزار و ۲۳۷ مخاطب، «پیانیستولوژی» به كارگردانی محمدحسن نیازی با ۱ هزار ۶۴۴ مخاطب، «گِل» به كارگردانی یاسر خاسب با ۹۴۵ مخاطب و «زندانی خیابان دوم» به كارگردانی مه لقا باقری با ۸ هزار ۷۲۰ مخاطب به اجرای عمومی خود در تماشاخانه ایرانشهر آخر دادند.
نمایش های «زندانی خیابان دوم»، «شلتر»، «فهرست مردگان»، «پیانیستولوژی» و «گل» كه به ترتیب در ماه های بهمن و اسفند اجرای عمومی خویش را در سالن های استاد ناظرزاده و استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر شروع كرده بودند به ترتیب ۷، ۱۹ و ۲۵ اسفند سال ۹۶ به كار خود در این مجموعه آخر دادند.
نمایش «زندانی خیابان دوم» به كارگردانی مه لقا باقری در ۳۷ اجرای خود پذیرای ۸ هزار و ۷۲۰ مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، ۲۶۳۰ مخاطب با بلیت های ۱۵ و ۳۰ هزارتومانی و ۵۵۹۲ مخاطب با بلیت های ۳۵و۴۰ هزار تومانی به تماشای این نمایش نشستند. همینطور تعداد ۴۹۴ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه با بلیت میهمان به تماشای این نمایش نشستند.
فروش نمایش «زندانی خیابان دوم» طی ۳۷ اجرا مبلغ ۲۹۵ میلیون و ۸۷۹ هزار تومان بوده است.
نمایش «شلتر» به كارگردانی امین میری هم در ۳۱ اجرای خود پذیرای ۳ هزار و ۲۳۷ مخاطب بود. از این تعداد ۹مخاطب با بلیت های ۱۵ هزارتومانی و ۲۸۸۲ مخاطب با بلیت ۲۵ هزارتومانی به تماشای این نمایش نشستند. همینطور تعداد ۳۴۶ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت میهمان از این نمایش دیدن كردند.
فروش نمایش «شلتر» طی ۳۱ اجرا مبلغ ۷۲ میلیون و ۱۸۵ هزار تومان بوده است.
نمایش «فهرست مردگان» به كارگردانی رضا ثروتی هم در ۳۰ اجرای خود پذیرای ۳ هزار ۶۱۳ مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، ۱۳۵۹مخاطب با بلیت های ۲۵و۲۰، ۱۵ هزارتومانی و ۱۹۲۰ مخاطب با بلیت ۳۰، ۳۵و ۴۰ هزارتومانی به تماشای این نمایش نشستند. همینطور تعداد ۳۴۶ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت میهمان این اثر نمایشی را دیدند.
فروش نمایش «فهرست مردگان» طی ۳۰ اجرا مبلغ ۱۰۸ میلیون و ۴۳۶ هزار تومان بوده است.
نمایش «پیانیستولوژی» به كارگردانی محمد نیازی هم در ۱۱ اجرای خود پذیرای ۱ هزار ۶۴۴ مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، ۶۲۴ مخاطب با بلیت های ۱۵، ۲۰ و ۲۵ هزارتومانی و ۸۷۲ مخاطب با بلیت ۳۵ هزارتومانی این اثر نمایشی را دیدند. همینطور تعداد ۱۴۸ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه با بلیت میهمان به تماشای این نمایش نشستند.
فروش نمایش «پیانیستولوژی» طی ۱۱ اجرا مبلغ ۴۶ میلیون و ۴۳۳ هزار تومان بوده است.
نمایش «گل» به كارگردانی یاسر خاسب هم در ۱۲ اجرای خود پذیرای ۹۴۵ مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، ۱۲۸ مخاطب با بلیت های ۲۰ هزارتومانی و ۶۷۰ مخاطب با بلیت های ۲۵و ۳۰ هزارتومانی این اثر نمایشی را دیدند. همینطور تعداد ۱۴۷ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه با بلیت میهمان به تماشای این نمایش نشستند.
فروش نمایش «گل» طی ۱۲ اجرا مبلغ ۲۱ میلیون و ۲۴۵ هزار تومان بوده است.1397/01/19
14:27:22
5.0 / 5
4665
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال