تكلیف انتخاب مدیرعامل خانه تئاتر چه شد؟

تكلیف انتخاب مدیرعامل خانه تئاتر چه شد؟ سام فیلم: سخنگوی خانه تئاتر اظهار داشت: برای انتخاب مدیرعامل خانه تئاتر همچنان گزینه هایی از داخل و بیرون هیات مدیره مورد بررسی قرار خواهند گرفت.محمودرضا رحیمی كه در جلسه ۲۸ خردادماه هیأت مدیره جدید خانه تئاتر بعنوان سخنگو انتخاب شده است، در گفت وگویی با ایسنا بیان كرد: در این دوره از انتخابات مجمع خوبی برگزار گردید كه در آن شاهد تضارب آرا بودیم و در نتیجه اشخاصی با رأی ها و نظرات مختلف در هیأت مدیره كنار یكدیگر قرار گرفتند. این مسئله البته خوبی هایی هم دارد اما برای پیگیری برخی امور همچون انتخاب مدیرعامل احتیاج به زمان است.

او با اشاره به اینكه برای انتخاب مدیرعامل آن هم خارج از هیأت مدیره هنوز رأی كاملی به دست نیامده است، به زحمات و خدماتی كه اصغر همت مدیرعامل پیشین خانه تئاتر انجام داده اشاره نمود و اضافه كرد: احتیاج است هفته آینده در این باره بحث و بررسی شود تا ببینیم از داخل یا خارج از هیأت مدیره فردی را بعنوان مدیرعامل خانه تئاتر انتخاب نماییم. در واقع اعضا بر این نكته همدل بودند كه نباید صرفا تاكید بر این باشد كه حتما شخصی از بیرون برای این سِمَت انتخاب گردد بلكه افراد مختلف و وجوهات آن ها باید بررسی شود تا بر همان اساس انتخاب یك فرد صورت گیرد چون به هر حال هر كسی را انتخاب نماییم بیرون از جامعه تئاتری نخواهد بود.

رحیمی همینطور با انتقاد از برخی اعضای هیأت مدیره و نقل قول هایی كه از آن ها انتشار یافته در خصوص اینكه با قطعیت مقرر است فردی خارج از هیأت مدیره بعنوان مدیرعامل انتخاب شود، اظهار نمود: ما باید با مدرك و سند درباره مسائل مختلف صحبت نماییم و نباید فراموش نماییم كه آقای همت تلاش بسیار زیادی در دوران مدیرعاملی خود انجام داده است. اگر مصوبه ای داخلی در هیأت مدیره مورد بررسی قرار می گیرد كه فردی بیرون از هیأت مدیره برای مدیرعاملی انتخاب گردد به این دلیل است كه توشه و توان ما بیشتر شود و یك نفر از بیرون به داخل سازمان خانه تئاتر بیاید و همین نوع رفتارهای اداری را ببیند تا شاید بهتر از ما كه درون خانه تئاتر هستیم آن را نظم دهد. ضمن اینكه ایده های تازه هم همراه با خودش داشته باشد.

وی تاكید كرد: من بعنوان سخنگو اعلام می كنم كسی كه بدون اطلاع هیأت مدیره خبری را منتشر كند آن هم بدون رعایت اصول خبر با خانه تئاتر دشمنی و عناد دارد. این نوع رفتارها در این راستاست كه برخی اعضا را با شعارهایی مثل شفافیت خسته كنند در صورتی كه باید برای بیان هر نكته با مدرك و سند اقدام نماییم تا سبب ناراحتی كسی نشود.

روز گذشته ایسنا در گزارشی منتشر نمود كه خبرهای رسیده از جلسه نخست هیات مدیره جدید حاكی از این است كه بر سر انتخاب مدیرعامل كه تابحال اصغر همت عهده دار این سمت بوده، توافق و اشتراك نظر چندانی میان اعضا وجود ندارد و حتی به انتخاب فردی بیرون از هیات مدیره هم اشاره شده، كمااینكه پیگیری ایسنا نشان داده است دست كم با یكی دو نفر در این باره صحبت هایی هم شده است. بنابراین به نظر دور از ذهن نیست كه با وجود تاكیدی كه همت در گفت وگوهای رسمی و غیررسمی بر چند سال تلاش شبانه روزی و مداوم خود بعنوان مدیرعامل خانه تئاتر داشته و احیانا انتظار ابقای خویش را هم دارد، فرد دیگری را در قامت مدیریت این خانه ببینیم.
1397/03/29
15:08:54
5.0 / 5
4337
تگهای خبر: تئاتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال