فرشته صدرعرفایی در گفتگو با مهر:

ذبح عشق در شبی كه ماه كامل شد، آرزوهایی كه افراط به مسلخ برد

ذبح عشق در شبی كه ماه كامل شد، آرزوهایی كه افراط به مسلخ برد به گزارش سام فیلم فرشته صدرعرفایی بازیگر شبی كه ماه كامل شد ضمن تشریح مراحل همكاری با نرگس آبیار این فیلم را روایتی از قربانی شدن عشق توصیف می كند.فرشته صدرعرفایی بازیگر سینما در گفتگو با خبرنگار مهر درباره حضورش در فیلم سینمایی «شبی كه ماه كامل شد» به كارگردانی نرگس آبیار كه در بخش مسابقه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر قرار دارد، اظهار داشت: نرگس آبیار در «شبی كه ماه كامل شد» ضمن داشتن یك فیلمنامه خوب، توانسته بود یك گروه خیلی خوب را هم كنار هم جمع كند به صورتی كه همكاری با آنها لذت بخش بود.
وی اضافه كرد: همه اركان این فیلم از بازیگران گرفته تا عوامل پشت صحنه از درجه یك ها بودند كه گردهم آمدند برای مثال در بخش گریم ایمان امیدواری زحمت زیادی كشید و طراحی فوق العاده اش به بازیگران و فیلم كمك بزرگی كرد. همین طور فیلمبردار خوبمان سامان لطفیان كه خودش را با میزانسن و بازیگران هماهنگ و همراه می كرد و در سكوت و آرامش بازیگران را حتی در شرایط سخت فیلمبرداری همراهی می كرد. همینطور محمدرضا شجاعی بعنوان طراح صحنه و لباس و مهدی صالح كرمانی بعنوان صدابردار و همچنین گروه كارگردانی و... دیگر همكاران عالی انتخاب های هوشمندانه و درست خانم آبیار بودند.
بازیگر «كوچه بی نام» در بخش دیگر از صحبت هایش عنوان كرد: «شبی كه ماه كامل شد» به مبحث عشق می پردازد و بیان می كند كه چگونه بنیادگرایی و افراطی گری، عشق و آرزوهای زیبا را به مسلخ می برد و به جای آن نفرت، خشم، بدبینی و دشمن تراشی واهی را می نشاند كه زنان و كودكان نخستین قربانیان این جنگ ها و تفكرات افراطی و بنیادگرایانه هستند.
وی درباره لهجه های این فیلم اظهار داشت: امین میری بازیگر «شبی كه ماه كامل شد» مربی ما در زمینه زبان و لهجه بود و همه چیز را با دقت و حساسیت زیاد كنترل می كرد به صورتی كه در تمام صحنه ها حضور داشت و از هیچ چیزی چشم پوشی نمی كرد حتی در صداگذاری با دقت و وسواس زیاد به كنترل امور می پرداخت تا اشتباهی رخ ندهد.
این بازیگر در انتها عنوان كرد: من پیش از شروع نقشم یعنی ۲ هفته یا بیشتر زمان داشتم كه در بلوچستان با مردم و زندگی شان آشنا شوم كه آنها با بزرگواری من را به منزلشان راه دادند و بر سر سفره شان مهمانم كردند من هم به عروسی شان رفتم و از رفتارهاشان در خانواده و كوچه وخیابان الگو برداری كردم ضمن اینكه خانم آبیار هم عكس ها و فیلم هایی كه از مردم محلی گرفته بودند در اختیارم قرار داد.

1397/11/14
14:56:29
5.0 / 5
4401
تگهای خبر: بازیگر , جشنواره , سفر , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال