ناگفته های بازیگر بی صدا، سینمای مستقل را انتخاب می كنم

ناگفته های بازیگر بی صدا، سینمای مستقل را انتخاب می كنم به گزارش سام فیلم ندا مقصودی بازیگر فیلم سینمایی «بی صدا» اظهار داشت: بازیگری دنیای عجیب و پیچیده ای است و تلاش من از نوجوانی تابحال برای این حرفه همیشه از سر عشق بوده و هست.


به گزارش سام فیلم به نقل از ایسنا، بازیگر فیلم سینمایی «بی صدا» بیان كرد: سینما برای من جهانی همچنان ناشناخته است. چونكه تابحال فقط در چهار فیلم سینمایی بازی كرده ام اما انتخاب من در آینده برای ادامه بازی در سینما، اساساً سینمای مستقل خواهد بود. چونكه هم برای نمایش مهارت های بازیگری فرصت می دهد و هم با عنایت به تجربه هایم می دانم در این ژانر موفق تر هستم. از طرفی عجله ای برای معروف شدن و دیده شدن ندارم ازاین رو تلاش می كنم كارهای خوب را انتخاب كنم.
وی درباره علت حضورش در فیلم «بی صدا» اظهار داشت: برای من كار حسین شهابی هم در ادامه همین مسیر و تصمیم است. «بی صدا» از نظر من فیلمی است كه به نسبت امكانات موجود و كم بودجه بودن اش اثری شریف است. به هر حال بی نقص نیست اما از آنچه فكر می كردم، فیلم بهتری است.
وی افزود: پس از چند جلسه صحبت كردن درباره فیلمنامه با آقای شهابی، بسیار خوشحال بودم از اینكه در «بی صدا» بازی می كنم و بار دیگر با پیام دهكردی همبازی هستم. چونكه سال ها قبل همبازی وی در تئاتر بودم. همینطور می دانستم این فیلم از فیلمهای بفروش تجاری و بعضاً سخیف فاصله دارد.

این بازیگر درباره مبحث این اثر سینمایی عنوان كرد: دنیای بیماران مبتلا به سرطان آنقدر وسیع است كه شاید یك فیلم نظیر «بی صدا» نتواند كاملاً آنرا بازنمایی كند. اما به نظرم در این فیلم دست كم تلاش شده است ادای دینی به آنها صورت بگیرد.
بازیگر فیلم «دلم می خواد برقصم» همینطور تصریح كرد: بازیگری دنیای عجیب و پیچیده ای است. تلاش من از نوجوانی تابحال برای بازیگری همیشه از سر عشق بوده و هست. حالا در میانسالی وقتی به گذشته بر می گردم و مرور می كنم، باآنكه بارها و بارها از این حرفه دلگیر شده ام اما همچنان صبر كرده ام. چونكه بارها در تئاتر كاندید شده و البته جایزه هم گرفته ام. اما در مقاطعی كه فكر می كردم یا اطرافیانم می گفتند كه شایستگی یك جایزه را دارم، آنرا بدست نیاورده ام و تعداد دفعات كاندید شدن یا برگزیده شدن ام كمتر از آن چیزی بوده كه انتظارش را داشته ام. با این وجود انگار بازیگری در من نهادینه شده است و با من هست و خواهد بود.
وی افزود: بیشتر دلم می خواهد نقش هایم ماندگار باشد. شاید نقشی كه آرزویش را دارم این است در ۷۰ سالگی بازی كنم و به چیزی درونی تر در بازیگری اعتقاد دارم و نگران این نیست كه جوانی و زیبایی ام را از دست بدهم؛ ترسی كه بازیگران امكان دارد از آن داشته باشند.
«بی صدا» به نویسندگی، تهیه كنندگی و كارگردانی حسین شهابی داستان یك نویسنده مشهور مبتلا به بیماری سرطان به نام پیام (با بازی پیام دهكردی) است كه برای تامین مخارج درمان خود به ناچار با روزنامه های زرد همكاری می كند.
این فیلم هم اكنون در گروه «هنر و تجربه» اكران شده است.1398/01/24
15:15:08
5.0 / 5
4834
تگهای خبر: اكران , بازیگر , تئاتر , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
سام فیلم - فیلم و سریال
samfilm.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سام فیلم محفوظ است

سام فیلم

همه چیز درباره فیلم و سریال